2023

Новости за 23.05.2023

Latvijai nākamā spēle ceturtdien ar Zviedriju

Kasjauns.lv

Latvijas vīriešu hokeja izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfināla maču ar Zviedriju aizvadīs ceturtdien Rīgā. Spēles sākums "Arēnā Rīga" ceturtdien būs plkst.20.20.

"Metta" futbola virslīgā sagrauj "Super Nova"

Kasjauns.lv

"Metta" futbolisti otrdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 14.kārtas noslēdzošajā mačā savā laukumā svinēja graujošu uzvaru pār Salaspils "Super Nova" vienību. "Metta" bija pārāka ar 4:1 (1:1).

Kasjauns.lv

Kanādas hokejisti otrdien, 23. maijā, svinēja uzvaru savās pēdējā pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē. Rīgā cīņā par otro vietu B grupā Kanāda ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pieveica Čehiju.

Uzvara! Daugaviņa vārti ieved Latviju ceturtdaļfinālā! Balcers pieliek uzvaras punktu!

Kasjauns.lv

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Rīgā pasaules čempionāta mačā apspēlēja Šveici un iekļuva ceturtdaļfinālā. Latvija pagarinājumā pieveica Šveici ar 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 1:0).Vārtu Latvijai guva Ralfs Freibergs, Rodrigo Ābols, Kaspars Daugaviņš un Rūdolfs Balcers, bet Šveicei - Kevins Fiala, Marko Miranda un Andress Ambīls.

Šveicieši izlīdzina rezultātu Rezultāts 1:1

Kasjauns.lv

Pasaules čempionātā hokejā šodien, 23. maijā, Rīgā Latvijas izlase tikas ar Šveici un, iegūstot vismaz vienu punktu, nodrošinās vietu ceturtdaļfinālā, ja pirms tam uzvaru pamatlaikā izcīnīs Slovākija. Tātad nepieciešams vismaz neizšķirts pamatlaikā. Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidi, kā arī hokeja fanu reakcijas Twitter par notiekošo spēlē.

Freibergs gūst Latvijai vārtus. Rezultāts 1:0