Наколенники с D30 от именитого бренда. Затест один раз, мне маловаты и слишком массивны, возьму что-нибудь полегче. Размер S. Пересыл есть, г....

Soccer.ru (футбол)

"Тоттенхэм" дома встречается с "Уотфордом" в 3-м туре Английской Премьер-Лиги. Полузащитник «шпор» Сон Хын-Мин вышел в стартовом составе хозяев...

Slavia ztratila první body, kapitána i Simu! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit

Sport.cz

Sparta se v sobotu vrátila na první příčku, zůstane na ní i během reprezentační přestávky. Nedělní program 5. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl zbývající čtyři zápasy. Slavia sice protáhla rekordní sérii bez porážky na 51 utkání, v Karviné však ztratila první podzimní body po remíze 3:3. Hradec Králové porazil Plzeň 1:0 a připravil ji tak o návrat do čela. Olomouc zametla s Jabloncem 4:0. Bohemians si poradili s Teplicemi 4:2.

Slavia ztratila první body i kapitána! Týden hrůzy završila Plzeň, Jablonec byl bit