Добавить новость
smi24.net
World News
Август
2018

Oamenii de știință au explicat de ce privitul în oglindă este benefic pentru sănătate

0
Noi.md 
Dacă nu facem acest lucru, o serie de abilități se vor înrăutăți. Oamenii de știință de la Colegiul Barnard de la Universitatea Columbia susțin că să-ţi vezi reflecția este util pentru sănătatea emoțională și psihică. Se pare că oglinda ne ajută să ne uităm la noi înşine dintr-o parte și-i amintește omului despre nevoia de a comunica cu ceilalți. Adică, ajută la socializare. Experimentul a demonst














Музыкальные новости






















СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *