Мы в Telegram
Добавить новость
smi24.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Май
2024
1
2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19
20 21 22 23 24 25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Būt latvietim ir izdevīgi

IR 

Pirmo reizi daudzu gadu laikā darba meklētāju īpatsvars Latvijā ir zemāks nekā Lietuvā vai Igaunijā. Visās Baltijas valstīs bezdarbs ir gada laikā pieaudzis. Šā gada sākumā darba meklētāju īpatsvars Latvijā bija 7,2%, Lietuvā – 7,8%, bet Igaunijā – 8,2%.

Читать дальше...

Mediju digitalizācija – stāsts par darīšanu

IR 

Mediju patēriņš pēdējos gadu desmitos ir piedzīvojis milzīgu transformāciju, un tas ir bijis un turpina būt liels izaicinājums mediju vadītājiem. Īpaši mazo un reģionālo izdevumu īpašniekiem nepārtraukti ir jāuzdod sev jautājums, kā mainīties, lai medijs turpinātu dzīvot un attīstīties – turpināt dzīvot tikai ar drukātu mediju, pāriet pilnībā uz digitālu formātu, turpināt abus formātus, saprotot, ka abiem ir sava auditorija? Šajā situācijā nevaram meklēt atbildes vēsturē, tieši pretēji – mēs to šobrīd radām. Читать дальше...

Žurnāls: Ko sola Latvijas sarakstu līderi Eiropas Parlamenta vēlēšanās?

IR 

Žurnāls Ir pirms 8.jūnijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām uzdeva mūsu sabiedrībai svarīgus jautājumus vēlēšanu sarakstu līderiem. Aptaujā iekļauti 11 saraksti, kas jaunākajā SKDS aptaujā pirms vēlēšanām saņēma vismaz 1,5% atbalstu. Partijām, kuru atbalstītāju skaits bija lielāks par 5%, žurnāls piedāvāja pirmo divu kandidātu viedokļus.

Читать дальше...

Izmaiņām pensiju 2. līmeņa pārvaldīšanā jāsasniedz vairāki mērķi

IR 

Latvijas Banka (LB) ir sagatavojusi vairākus priekšlikumus izmaiņu veikšanai valsts fondēto pensiju sistēmas regulējumā. Izmaiņas paredz noteikt risku un interešu konfliktu pārvaldības prasības pensijas līdzekļu pārvaldītājiem ieguldījumu veikšanai reģistrētos alternatīvo ieguldījumu fondos, kā arī paredz samazināt maksājuma pastāvīgo daļu pensijas uzkrājuma pārvaldītājiem (atkarībā no pārvaldāmo aktīvu lieluma).

Читать дальше...

Ir iesaka

IR 

Kultūras un izklaides notikumi

The post Ir iesaka appeared first on IR.lv.

Gruzijas murgs

IR 

Tūkstošiem gruzīnu, it īpaši jaunā paaudze, protestē pret valdošās partijas Gruzijas sapnis izperināto neliberālo un Kremli kopējošo likumu. Šīs partijas «marionešu meistaram» oligarham Bidzinam Ivanišvili tā ir pašsaglabāšanās stratēģija

Читать дальше...

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *