< >
Мы в Telegram
Добавить новость
smi24.net

Новини України

Новости Украины от News-Life.org

News-life.org Каталог
Февраль
2024
1
2
3
4
5
6
7 8 9
10
11
12
13 14 15 16 17
18
19
20 21
22
23
24
25
26
27
28
29

Все новости

УДП допомогло врятувати суховантаж VYSSOS

«Дунаец» (Газета Українського Дунайського пароплавства) 


Наприкінці грудня минулого року в гирлі Бистре сталася надзвичайна подія - суховантажне судно VYSSOS (IMO 9385790, Panama), яке прямувало до порту Ізмаїл для завантаження зерном, підірвалося на міні та зазнало значних пошкоджень корпусу. Судно втратило хід та управління, на верхній палубі виникла пожежа. Щоб уникнути затоплення, капітан зафіксував судно на мілині. Катери Морської охорони та пошуково-рятувальної служби негайно надали допомогу екіпажу, доставили медиків на борт. До судна... Читать дальше...

Описание герба сиятельных князей Сейма Речи Посполитой Дембицких герба Гриф и бург-графов губернского города Херсон Российской Империи Ивановых-Остославских и за что пожалованы титулы.

Павел Иванов-Остославский 

ОПИСАНИЕ ГЕРБА

♔♚♔♚♔♚♔♔♚♔♚♔

Описание герба Его Сиятельства, Князя Сейма Речи Посполитой Дембицкого герба Гриф (Грифон) и бург-графа губернского города Херсон Российской Империи Павла Игоревича Ива́нова-Остосла́вского (предводителя Дворянского Собрания Херсонской Губернии) и супруги его, Её Сиятельства, княгини Сейма Речи Посполитой Дембицкой герба Гриф (Грифон) и бург-графини губернского города Херсон Российской Империи Марии Сергеевны Ива́новой-Остосла́вской (в девичестве светлейшей княжны Волконской). Читать дальше...

Искусство привлечения взглядов: наружная и интерьерная реклама в современном мире

Компания «КП Киевспецбуд» 

Реклама является неотъемлемой частью современного бизнеса, играя ключевую роль в привлечении внимания клиентов. Наружная и интерьерная реклама стали эффективными инструментами, которые не только информируют, но и создают уникальные визуальные впечатления. В данной статье мы рассмотрим их значение, функции и тенденции в современной рекламной индустрии.

Читать дальше...

Прийнято рішення про виведення наших підрозділів з Авдіївки

IA «Новий Регіон» 


Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.

Наші воїни гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, нанесли ворогу значні втрати в живій силі та техніці.

Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій. Читать дальше...

Gorshok.shop представив нову лінійку підвісних горщиків від українського виробника

PR-familyrelic 

"Gorshok.shop", відомий оптовий інтернет-магазин квіткових горщиків, кашпо та аксесуарів для рослин, представляє новинку на своїх онлайн-полицях - підвісні горщики для квітів від українських виробників з можливістю доставки до будь-якої точки України. Ця пропозиція зараз дуже актуальна - до початку весни залишилися лічені дні!

Читать дальше...

Вітаємо Анатолія Єфимовича Колесникова з ювілеєм!

«Дунаец» (Газета Українського Дунайського пароплавства) 

16 лютого 80-річний ювілей відзначає Анатолій Єфимович Колесников – заслужений працівник транспорту України, почесний працівник УДП, капітан порту Ізмаїл упродовж багатьох років.

Читать дальше...

Зухвалих неплатників, що мають по 50 і більше тисяч гривень боргів – потрібно показово відмикати!

Олексій Кучеренко 

Вважаю, що мораторій на відключення від послуг потрібно було зняти значно раніше. Влітку 2022 року, коли звільнили східні області, вже ...

Читать дальше...

Борг державних шахт за електроенергію перевищив 14 мільярдів гривень

Олексій Кучеренко 

Заборгованість державних вугледобувних підприємств за електроенергію досягла 14 мільярдів гривень і постійно зростає. Про це перший заступник голови комітету Верховної ...

Читать дальше...

Виробничі потужності УДП: які плани на цей рік?

«Дунаец» (Газета Українського Дунайського пароплавства) 

Спуск нової баржі не лише свято. Урочиста подія – нагода зібрати разом керівний склад і трудовий колектив. Відверто обговорити ситуацію, плани та перспективи розвитку.

Читать дальше...

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *