Добавить новость
smi24.net

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Март
2023
1234567891011121314151617181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

WRC naasmine USAsse jõuab üha lähemale

Postimees 

WRC-sarja promootor on liikunud edasi plaaniga korraldada järgmisel aastal üks MM-etappidest Ameerika Ühendriikides. Sel aastal toimub USA-s MM-sarja kandidaatralli.

Kreml keelab ametnikel iPhone'ide kasutamise

Postimees 

Kreml käskis ametnikel, kes on seotud Venemaa 2024. aasta presidendivalimiste ettevalmistamisega, lõpetada Apple'i iPhone'ide kasutamine, kuna nad on mures, et seadmed on lääne luureagentuuride jaoks haavatavad, teatab ajaleht Kommersant.

Hirmutav põhjus, miks norskamine on ohtlikum kui arvatakse

Postimees 

Igaüks teab, et norskamine on tüütu, kuid kes oleks osanud arvata, et see võib olla koguni eluohtlik. Tuleb välja, et norskamine on üks peamisi tundemärke obstruktiivsest uneapnoest, mille puhul seiskub hingamine kümneks või enamaks sekundiks. Lisaks sellele suurendab norskamine südameinfarkti, insuldi ja muude terviseprobleemide riski, muutudes teatud juhtudel eluohtlikuks.Riik hakkab ajateenijatele hüvitama eluasemelaenu intresse

Postimees 

Kaitseminister Hanno Pevkur allkirjastas määruse, millega hakatakse ajateenijale eluasemelaenu intresside ulatuses hüvitist maksma, et kaotada olukord, kus ajateenija ei saa endast mitteolenevatel põhjustel täita panga ees võetud kohustust pelgalt seetõttu, et ajateenijale makstav tasu pole selleks piisav.

KREMLI ETENDUS: rahvusvaheline tagaotsitav käis (väidetavalt) Mariupolis

Ohtuleht 

Nädalavahetusel kuulutasid Kremli hääletorud, et Vladimir Putin külastas okupeeritud Mariupolit. Välismeedias tekitasid aga tolle sündmuse detailid suuri kahtlusi – näiteks kas kohalikud, kes tulid teda õndsate nägudega tervitama, ei pruugi olla selleks värvatud agendid. Nagu Putini puhul sageli, ei puudu ka kahtlustus, et diktaator ei käinudki kusagil ja tegu oli tema teisikuga. Reisi käigus ette võetud autosõidu spontaansusesse ei usu aga ilmselt keegi.

Pärnakas tõi Võrtsjärvelt regativõidu

Postimees 

Eesti, Läti ja Poola jääpurjetajad lõpetasid hooaja nädalavahetusel Võrtsjärvel Kalevi jahtklubi lahtistel meistrivõistlustel. Kui laupäeval panid tugevad tuuleiilid ja kevadiselt pehme jää roolimeeste oskused viies sõidus karmile proovile, siis pühapäevaks tuule ramm rauges ja paljud väiksema kogemuste pagasiga sportlased kippusid distantsi läbimisega jänni jääma.

Helen Sildnale tuli ministeeriumi hoiatus üllatusena: oleksin dokumendid mõistagi saatnud

Postimees 

Kultuuriministeerium on üritanud sügisest saati teha auditit Tallinn Music Weeki korraldavas ettevõttes Shiftworks OÜ, et saada selgust ettevõttele kolme aasta jooksul üle miljoni euro antud toetusraha kohta. Nüüd on antud viimane hoiatus: kui Shiftworks OÜ juht Helen Sildna koostööd ei tee, siis hakkab riik toetust tagasi nõudma. Helen Sildna rääkis Postimehele, et ministeeriumiga kohtumisel olid hoopis teistsugused sõnumid.

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *