Мы в Telegram
Добавить новость
smi24.net

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Май
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Alaküpsetatud karuliha söönud perekond nakatus haruldase ümarussiga

Postimees 

Lõuna-Dakotas toimunud perekonna kokkutulekul sõid vähemalt kuus pereliiget, sealhulgas 12-aastane laps, alaküpsetatud musta karu ehk baribali liha. Selle tagajärjel nakatusid nad haruldase keeritsuss nimelise parasiidiga ehk trihhinelloosi, teatas USA haiguste kontrolli ja ennetamise keskus (CDC). Trihhinella parasiitide hävitamiseks soovitavad terviseametnikud liha põhjalikult küpsetada.

Lisaajal võidu teeninud Rangers viigistas Panthersiga seeria

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Stanley karikavõistluste idakonverentsi finaalseeria on pärast kaht mängu viigis, sest põhihooaja esinumber New York Rangers alistas teises kohtumises mullu finaalis kaotanud Florida Panthersi lisaajal 2:1.6 teed, mis süütavad kõhupeki särinaga põlema

Postimees 

Kaalust alla saada on juba piisavalt raske, kuid just kõhurasvast lahti saamine võib olla eriline nuhtlus. Suurem osa sealsest rasvast on vistseraalne ja paikneb kõhuorganite ümber. Kui seda on liiga palju, suureneb südamehaiguste või diabeedi risk. Õnneks on viise, kuidas kõhupekile tuul alla teha, näiteks mõned teed on seejuures suured abilised.

Mart Vain ⟩ Tõhusam sclerosis multiplex´i ravi säästaks riigile miljoneid

Postimees 

Sclerosis multiplex'i patsientide tervise halvenemist vähendaks tõhusaima ravi parem kättesaadavus kohe haiguse algfaasis, mitte alles siis, kui muud ravimeetodid on ebaõnnestunud ja tervis on pöördumatult kahjustunud. Nii annaksime patsientidele ja nende lähedastele võimaluse elada täisväärtuslikku ja aktiivset elu, samal ajal hoiaksime riigi sotsiaalkulutustelt kokku mitmeid miljoneid eurosid, tõdeb Roche Eesti arendusteenistuse juht Mart Vain.

Haapsalu muusikaline perekond mängib enam kui 20 pilli

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

"OP" saade külastas Haapsalus elavat Vislade perekonda, kes mängivad nelja peale kokku umbes 20 erinevat pilli ning loovad ka ise muusikat. Perepoeg Andi Henn Visla pälvis hiljuti Viljandis XVI üleriigilisel noorte võistumängimisel omaloominguliste lugude kategoorias laureaaditiitli.

Kuidas sattus Gambiast pärit jänes Jõhvi?

Postimees 

Neljapäeval Jõhvis toimunud kergejõustikuvõistlusel sai näha sportlasi 32 erinevast riigist. Ainsa Gambia esindajana oli kohal Sampierre Gomez, kes täitis Heino Lipu staadionil jänese rolli.

Loviise Kapper: tänu giidiametile on rännaklavastuse tegemine lihtsam

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

30. mail esietendub VAT teatris tehnoloogiline rännaklavastus "Haihtuv Tallinn", mis viib inimesed Tallinna avastamata paikadesse. "OP" saatel olid külas osatäitja Loviise Kapper ja lavastaja Sander Põldsaar, kelle sõnul ei ole tegemist ainult rännaklavastuse vaid pigem totaalse teatriga.

GALERII ⟩ Euroopa naisettevõtjad kogunesid Tallinnas

Postimees 

Äsja lõppenud idufirmade konverentsi Latitude59 raames toimus naisettevõtluse edendamisele suunatud kohtumine «Female Founders Summit by Womenture: Let’s Woman up the Business!», mis tõi kokku osalejaid üle Euroopa. Ürituse eesmärk oli edendada naiste ettevõtlust ja pakkuda platvormi, kus naised saavad oma ideid ning kogemusi jagada.

Rapla peab pronksiseerias ilma Hunterita hakkama saama

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti korvpalliklubi Rapla Avis Utilitas teatas ühismeedias, et talendikas Eric Hunter lahkus isiklikel põhjustel enne pronksiseeria neljandat mängu klubi juurest.

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *