< >
Мы в Telegram
Добавить новость
smi24.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Февраль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
22
23
24
25
26
27
28
29

Все новости

Neptūnietės tęsia bangą - iškovota aštuntoji iš eilės pergalė

Vakaru ekspresas 

Lietuvos vicečempionės Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ krepšininkės ir šių metų Lietuvos čempionate atrodo vis tvirčiau - bangą pagavusios Martyno Airošiaus auklėtinės šįkart Kaune 21 taško skirtumu - 75:54 (21:20, 20:10, 10:13, 24:11) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipą ir iškovojo 8 pergalę iš eilės.

U. von der Leyen atmeta koaliciją su „Putino draugais“

Verslo zinios.lt 

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen trečiadienį atmetė galimybę po rinkimų Europos Parlamente sudaryti jos atstovaujamų centro dešiniųjų ir Rusijos prezidento Vladimiro „Putino draugų“ koaliciją.Beyoncé tapo pirmąja juodaode atlikėja, kurios kūrinys iškopė į pirmąją „Billboard“ sąrašo vietą kantri dainų kategorijoje

Vakaru ekspresas 

Popmuzikos žvaigždė Beyoncé su savo daina „Texas Hold ’Em“ iškopė į pirmąją „Billboard“ hitų sąrašo vietą kantri dainų kategorijoje – ir įėjo į muzikos istoriją. Pasak žurnalo „Rolling Stone“ ir britų laikraščio „The Guardian“, ji yra pirmoji juodaodė, kurios kantri daina užėmė aukščiausią poziciją šioje kategorijoje.

„Klaipėdos vanduo“: aukštas paslaugų kokybės vertinimas ir investicijos į klientų aptarnavimo gerinimą

Vakaru ekspresas 

Pirmą kartą atliktas „Klaipėdos vanduo“ klientų pasitenkinimo tyrimas parodė aukštą klientų pasitenkinimo lygį, lyginant su bendru šalies komunalines paslaugas teikiančių įmonių vidurkiu. Tiek bendras, tiek privačių „Klaipėdos vanduo“ klientų pasitenkinimo indeksas siekia 78 proc., verslo klientų – 79 proc. Nepaisant gana aukšto indekso, numatytos investicijos į klientų aptarnavimo kokybės gerinimą.

Ar išnyks lietuvių taip mėgstama eglė?

Vakaru ekspresas 

Valstybinių miškų urėdijai kasmet išauginant vis daugiau lapuočių sodmenų, šalies miškuose sodinamų lapuočių ir spygliuočių santykis keičiasi. Mišrių, išorės veiksniams – miško kenkėjams bei ligoms – atsparių miškų formavimas tampa itin aktualus keičiantis klimatui, kuomet Lietuvos ir kitų Europos šalių miškai susiduria su sanitarinėmis miško apsaugos problemomis, pastaraisiais metais ypač paveikusiomis spygliuočių medynus. 

Dėl įtariamų ryšių su lošimų lobistu, kelia klausimą dėl Justo Džiugelio vadovavimo Seimo komitetui: reikia atsakymų iš atsakingų instancijų

Vakaru ekspresas 

Opozicijai priklausantiems Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariams kyla klausimų dėl komiteto pirmininko Justo Džiugelio ryšių su lošimų sektoriaus lobistu įsiregistravusiu, anksčiau politiko konsultantu dirbusiu Mindaugu Ardišausku. Parlamentarai atkreipia dėmesį, kad J. Džiugelis naudojosi savo pareigomis, jog į komiteto darbotvarkę būtų įtraukti lošimų rinkai palankūs klausimai. Pasak jų, jeigu būtų nustatyta, kad parlamentaras pažeidė įstatymus, J. Džiugelis turėtų svarstyti apie pasitraukimą iš komiteto pirmininko pareigų. Читать дальше...

Rusija ir Venesuela bendradarbiaus branduolinės energijos srityje

Vakaru ekspresas 

Rusija ir Venesuela susitarė dėl glaudesnio ekonominio bendradarbiavimo. „Nustatėme svarbias mūsų bendradarbiavimo sritis“, – antradienį lankydamasis Venesuelos sostinėje Karakase žurnalistams sakė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. Tarp jų yra naftos gavyba ir dujų telkinių plėtojimas, taip pat žemės ūkio, medicinos ir farmacijos sektoriai.

Skaičių magija: „Bitė“ užlipo ant opios „Telios“ vietos, „Tele2“ žengia tyliai

Verslo zinios.lt 

Aštrų telekomunikacijų bendrovių apsižodžiavimą apie lyderystę 5G lydi itin emocingi ir pagiežingi skirtingų pusių pranešimų spaudai, su skambiais pavadinimais ir atitinkamais epitetais. „Telia“ ir „Bitė Lietuva“ apsikeitė ir abipusiais skundais Vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Be to, „Bitė Lietuva“ konkurentės reklamą apskundė ir Vilniaus apygardos teisme.

Viktorija Andrulytė pirmauja Europos buriavimo čempionate

Vakaru ekspresas 

Trečiąją Europos čempionato dieną, popiet papūtus nestabiliam, tačiau minimalią ribą peržengiančiam vėjui, organizatoriams pavyko įvykdyti dar kelias lenktynes tiek moterų ILCA 6, tiek vyrų ILCA 7 laivynams. Po trijų lenktynių Lietuvos atstovė Viktorija Andrulytė ILCA 6 klasės moterų įskaitoje stovi pirmoje vietoje, tiek pat taškų turinti Kroatijos atstovė Elena Vorobeva – antroje.
 

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *