Dyrektor Orła Łódź mówi o swoim odejściu: Zmęczył mnie ciągły pesymizm 0 22.06.2026 11:30 SportoweFakty.wp.pl - W Orle przeszkadzał mi wszechobecny pesymizm, budowanie narracji, że wszystko jest złe albo niewystarczające. Na dłuższą metę nie da się funkcjonować w takiej atmosferze - mówi o swoim odejściu z H.Skrzydlewska Orła Jan Konikiewicz. Партнёры Smi24.net Все новости за 24 часа Музыкальные новости Агрегатор новостей 24СМИ