2017

Новости за 11.03.2017

Espanyol zvládl přestřelku s Las Palmas, padlo sedm gólů

iSport.cz

Fotbalisté Espanyolu ve špnalěské lize zvládli domácí přestřelku s Las Palmas a vyhráli 4:3. Espanyol vedl po poločase 2:1, na začátku druhé půle sice srovnal svým druhý gólem Lemos, domácí pak ale dvěma góly rozhodli. Mateo šest minut před koncem už jen zvládl snížit.

Koukalová už není v pohodě. U chyby se bála, že "zazbrklí", a minula

iSport.cz

Vyčerpaná a bolavá dojížděla nejlepší česká biatlonistka Gabriela Koukalová do cíle sprintu v rámci Světového poháru ve finském Kontiolahti. Stejně jako vedoucí žena SP Laura Dahlmeierová jednou chybovala na střelnici, ale zatímco Němka si stejně dojela alespoň pro druhé místo, držitelka kompletní medailové sady z MS Koukalová skončila třináctá. „Už to není tak slavné,“ přiznala.