SESTŘIHY: Druhá Olomouc jede dál, Slavia nadělovala, Brno není poslední - iSport.cz

Sport – Zprávy Google

iSport.cz

SESTŘIHY: Druhá Olomouc jede dál, Slavia nadělovala, Brno není poslední
iSport.cz
Fotbalisté Olomouce dál pokračují v senzačním tažení Het ligou. Ve 14. kole porazili doma Zlín 2:0 a pojistili si druhé místo. Zabrala také Slavia, která po dvou porážkách tentokrát góly nešetřila - Duklu doma porazila 5:0 a drží se za Hanáky o bod zpátky.

a další »

Římské derby pro Schickovo AS. Neapol neprohrála ani s AC Milán a vede

iSport.cz

Římské derby ovládli fotbalisté AS, kteří na domácí půdě porazili Lazio 2:1. Ve vypjatém utkání byly k vidění dvě penalty, rozhodující branku vstřelil Radja Nainggolan. AS Řím se po výhře posunulo před městského rivala na třetí místo ligové tabulky. Neapol má jistotu, že i po 13. kole bude na prvním místě, když si doma poradila s AC Milán 2:1.

Příklep 18.11. - 20:20

Hokej.cz

hokej.cz: Obránce Tomáš Prokop bude hrát druhou nejvyšší francouzskou soutěž. Odchovanec českobudějovického hokeje a někdejší mládežnický reprezentant bude hrát za tým Jokers Cergy z předměstí Paříže. Třiadvacetiletý zadák má na svém kontě jedenáct startů v extralize, v první lize oblékal dres Českých Budějovic, Písku, Havlíčkova Brodu či Šumperku. Uplynulou sezonu strávil Prokop ve slovenské Žilině, kde ve 47 utkáních zapsal tři body za gól a dvě asistence.

HOKEJ ON-LINE: Philadelphia vede nad Calgary o gól. Voráček má bod, Jágr mlčí - Sport.cz

Sport.cz

HOKEJ ON-LINE: Philadelphia vede nad Calgary o gól. Voráček má bod, Jágr mlčí
Sport.cz
Obrovský náboj má pro české příznivce večerní utkání zámořské NHL mezi Philadelphií a Calgary. Dva nejsledovanější čeští hráči se postaví proti sobě, ještě větší zápletku tomu dodává fakt, že jsou oba vychováni kladenskou hokejovou školou.
ONLINE: Jágr hraje proti Voráčkovi. Philadelphia - Calgary 3:1iSport.cz
Jágr vs. Voráček na NOVA Sport! Komentátory můžete... Читать дальше...

Slovácko - Plzeň 0:2, po půl hodině zvyšuje Řezník dorážkou penalty

iDNES.cz

Když se plzeňští fotbalisté před osmi dny utkali se Slováckem v Mol Cupu, překvapivě v domácím prostředí podlehli 2:3 po prodloužení. V sobotu večer se týmy potkávají znovu, ve 14. kolo první ligy se hraje tentokrát v Uherském Hradišti. Duel můžete od 20.00 sledovat v on-line reportáži.

Další články k tématu:
  • Plzeň - Slovácko 2:3, ligový lídr narazil, nezvládl pohárové prodloužení

iSport.cz

Fotbalisté Olomouce dál pokračují v senzačním tažení Het ligou. Ve 14. kole porazili doma Zlín 2:0 a pojistili si druhé místo. Zabrala také Slavia, která po dvou porážkách tentokrát góly nešetřila - Duklu doma porazila 5:0 a drží se za Hanáky o bod zpátky. Dařilo se také čtvrtému Liberci, který doma porazil Baník Ostrava 2:1  Sparta v páteční předehrávce uspěla proti Jihlavě 1:0. Z posledního místa se dostalo Brno po vítězství nad Teplicemi 1:0, ačkoliv od 40. minuty hrálo bez vyloučeného Koného.

Slovácko - Plzeň 0:1, po čtvrt hodině otevírá skóre Kopic