2017

Новости за 21.11.2017

SESTŘIH: Slavia - Plzeň 5:6. Hosté nadále pronásledují favority

iSport.cz

Plzeň nadále prohání největší favority. Do sobotního utkání 10. kola 1. FUTSAL ligy proti Slavii vstoupil Interobal výborně, už v 5. minutě vedl 3:0, ale o vítězství museli bojovat až do posledních minut. V polovině druhého poločasu domácí dokázali otočit na 5:4. Rozhodly až dva góly v poslední pětiminutovce, rozhodující trefu vstřelil v 39. minutě Michal Holý.

Jůzl (KDU-ČSL): Velkorysí lidé ještě žijí

Parlamentnilisty.cz

O naší společnosti se občas říká, že je zaměřená jen na zisk a obchod. O to víc pak vynikne a potěší někdo, kdo se svého oprávněného nároku na zisk vzdá ve prospěch druhých. Mně nedávno jeden takový úžasný člověk udělal radost v Havlíčkově Brodě.

U Eden Arény zasahovali hasiči u rozsáhlého požáru objektu. Až třiceti bezdomovcům se podařilo utéct

Česká Pozice

Pražští hasiči zasahovali u rozsáhlého požáru jednopodlažního objektu, který je obýván osobami bez domova. „Prověřovali jsme informaci, že se obvykle v objektu zdržují až desítky bezdomovců. Vevnitř bylo zhruba 20 až 30 lidí, ale zdá se, že všichni stačili utéct,“ řekl serveru Lidovky.cz mluvčí HZS Praha Martin Kavka.

Osmnáct gólů za dva zápasy. Máme střeleckou formu, říká trenér Vykoukal o kanonádě Prostějova - Sport.cz

Sport – Zprávy Google

Sport.cz

Sport.cz
Nevídanou střeleckou formu prokazují v poslední době hokejisté Prostějova. Ve dvou zápasech WSM ligy po sobě během tří dní uštědřili svým soupeřům gólové nadílky. V sobotu roznesli na domácím ledě Třebíč 9:0 a hned v pondělí dominovali v Ústí nad ...