2021

Новости за 28.08.2021

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou přestřelku s Hoffenheiem

iDNES.cz

Fotbalisté Dortmundu vyhráli díky norskému kanonýrovi Erlingu Haalandovi bundesligovou předehrávku 3. kola proti Hoffenheimu 3:2. Všechny góly padly ve druhém poločase, domácí Borussia dvakrát ztratila jednobrankový náskok, ale soupeři ani vyrovnání v poslední minutě utkání k bodovému zisku nestačilo. Haaland se hned na začátku nastavení zorientoval při závaru ve vápně a třetím gólem v sezoně rozhodl.

Inter vyhrál i druhý zápas v sezoně, dvěma góly přispěla nová posila Correa

iDNES.cz

Fotbalisté mistrovského Interu Milán porazili díky třem gólům ve druhém poločase Veronu s Antonínem Barákem 3:1 a vyhráli i druhý zápas v nové sezoně italské ligy. Dvěma trefami k obratu z 0:1 přispěla nová posila Joaquín Correa, který se na trávník dostal v závěru jako střídající hráč.

Mužem roku je student z Hradce Králové - novinky.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Mužem roku je student z Hradce Králové  novinky.cz
  2. Muž roku 2021 je Lukáš Vyšehrad  Super.cz
  3. Mužem roku 2021 je Lukáš Vyšehrad, student z Hradce Králové  iDNES.cz
  4. Mužem roku 2020 se v Náchodě stal 25letý student Lukáš Vyšehrad | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  5. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Mužem roku je student z Hradce Králové

Novinky

Vítězem soutěže Muž roku 2021 se v Náchodě stal 25letý student Lukáš Vyšehrad z Hradce Králové. Na druhém místě skončil dvaadvacetiletý konzultant a student Jiří Perout z Jestřebí u Blanska. Třetí příčku obsadil sedmadvacetiletý vedoucí nákupního oddělení Dominik Chabr z Mostu.

Babiš jezdil po republice. A Šídlo vtipkoval o politicích v limuzínách

Parlamentnilisty.cz

Komentátor Jindřich Šídlo vyzývá, ať lidé „šetří emoce na důležitější věci“ než na kritiku vládních členů za to, jak křižují naší zemí ve vládních limuzínách a „předstírají u toho, že vládnou, což je v jejich pojetí i napuštění fušersky opraveného bazénu někde u hotelu nebo popojíždění na kolech po severních Čechách“. „Tohle se dělo, děje a dít bude,“ podotýká. Navíc vás prý předvádění vlády v tomto směru ještě přijde levněji oproti situaci, kdy by začala rozdávat.

Inter Milán vyhrál i druhý ligový zápas v sezoně

Ceske Noviny

Řím - Fotbalisté mistrovského Interu Milán porazili díky třem gólům ve druhém poločase Veronu s Antonínem Barákem 3:1 a vyhráli i druhý zápas v nové sezoně italské ligy. Dvěma trefami...

Desítka? Určitě jsme ji chtěli. Turnaj ale nekončí, apeluje Gut

Hokej.cz

Po zápase s Finskem byl dvacítce vyčítán vlažný start, hned do následujícího mače tak vlétla po hlavě. V osmé minutě vedli Češi nad Švédy už 3:1 a gólové hody dovedli k výhře 9:3. Na desátý zásah, který si fanoušci hodně přáli, už junioři nedosáhli.