2021

Новости за 25.11.2021

Slavia - Feyenoord 2:2. Trpký závěr, oslabení hosté vyrovnali v nastavení

iSport.cz

Fotbalisté Slavie v předposledním pátém utkání skupiny Evropské konferenční ligy proti Feyenoordu neudrželi v dlouhé přesilovce vedení a gólem inkasovaným ve třetí minutě nastavení remizovali 2:2. Pražany poslal ve 12. minutě do vedení Peter Olayinka, do pauzy srovnal střídající Cyriel Dessers. V 66. minutě se trefil další střídající hráč Jan Kuchta, ale v nastavení navzdory oslabení zařídil dělbu bodů druhou brankou v zápase Dessers. Třetí celek nizozemské ligy hrál od 36. minuty bez vyloučeného Guuse Tila.

Neziskovky a povinné vakcíny? Klausovi se smáli. Deset měsíců staré video nabralo nový rozměr

Parlamentnilisty.cz

Vláda začíná čím dál tím věhlasněji hovořit o povinném očkování pro lidi určitého věku či profese. Institut Václava Klause si v tomto ohledu neodpustil připomenout leden 2021, kdy Václav Klaus v pořadu DVTV tvrdil, že vakcína brzo může být povinná. Ukazují, že došlo na jejich slova i přesto, že v té době byl bývalý český prezident oficiálně vedený jako dezinformátor.

ONLINE: Slavia - Feyenoord 2:2. Oslabení hosté srovnali v nastavení

iSport.cz

Slavia v dalším duelu skupiny Konferenční ligy hostí Feyenoord Rotterdam. Pokud Pražané zvítězí a Macabi Haifa zároveň neporazí Union Berlín, zajistí si s předstihem postup do jarní fáze. ONLINE přenos z utkání sledujte na iSport.cz, stejně jako předzápasové studio se zkušeným trenérem Václavem Kotalem, výkop je v 18.45!

SESTŘIH: Zlín - Třinec 2:1p. Berani skolili lídra, prodloužení rozhodl Flynn

iSport.cz

Hokejisté posledního Zlína porazili v předehrávce 26. kola extraligy doma vedoucí Třinec 2:1 v prodloužení a po druhém vítězství za sebou se přiblížili čtrnáctému Kladnu na rozdíl osmi bodů. V čase 60:59 rozhodl útočník Oscar Flynn. Skončila tak čtyřzápasová vítězná série Ocelářů, kteří prohráli teprve podruhé z posledních 13 duelů.

Basketbalistky KP Brno prohrály a postup se jim vzdaluje

Sport.cz

Basketbalistky KP Brno prohrály v 5. kole Evropského poháru s francouzským týmem Villeneuve 45:71 a ve skupině L se jim tak výrazně vzdálila možnost postupu do play off druhé nejvýznamnější evropské soutěže. Nejlepší hráčkou Brňanek dnes byla sedmnáctiletá Dominika Hynková, autorka 10 bodů.

Basketbalistky KP Brno prohrály v Eurocupu s Villeneuve a postup se jim vzdaluje

iDNES.cz

Basketbalistky KP Brno prohrály v 5. kole Eurocupu s francouzským týmem Villeneuve 45:71 a ve skupině L se jim tak výrazně vzdálila možnost postupu do play off druhé nejvýznamnější evropské soutěže. Nejlepší hráčkou Brňanek dnes byla sedmnáctiletá Dominika Hynková, autorka 10 bodů.

Nebodující Senators? Na vině jsou gólmani

NHL.cz

Ne, Senators to prostě nejde. Ottawa vstupovala do ročníku s velkou nadějí. Zase o rok starší mladé hvězdy a slibně vypadající kádr, to měly být předpoklady k tomu, že letošní sezona bude lepší než ta minulá. Opak je ale pravdou. Ottawa se topí v mizérii a z posledních čtrnácti zápasů vyhrála dva.

Podnikatelé se bouří. „Nouzový stav není cesta,“ kritizuje opatření i budoucí vláda