2022

Новости за 02.11.2022

Americké gymnastky vyhrály pošesté za sebou na MS soutěž družstev

Sport.cz

Americké gymnastky vyhrály pošesté za sebou soutěž družstev na mistrovství světa, což se ještě žádnému ženskému týmu v historii šampionátů nepodařilo. V Liverpoolu získaly celkově osmé zlato před domácími Britkami a třetí Kanadou. Nejlepší tři země si zajistily účast na olympijských hrách v Paříži 2024.

Třetí vítězný gól! Tentokrát Nahodil potopil Energii

Hokej.cz

Olomoucký útočník Lukáš Nahodil zapsal už třetí vítězný gól v probíhající sezoně – proti Karlovým Varům se jako rozhodující branka ukázala už ta z první třetiny. Celkově má Nahodil po patnácti zápasech parádní bilanci 5+6 a je druhým nejproduktivnějším hokejistou Mory.

Horská dráha! Jágr se radši vypařil, pohromu neviděl. Naivní, nevěřil vítěz

iSport.cz

Zápas roku, něco, na co budete dlouho vzpomínat. Kladno je na lopatě, už se smaží. Aha, tak ne. Teď se vaří Hradec. Pozor, taky ne. Zase Kladno. Mountfield vyhrál duel 17. kola Tipsport extraligy 8:7 v prodloužení. Rytířům nepomohlo, že vedli 7:4, ani jak válel čerstvý čtyřicátník Tomáš Plekanec (1+3). Jaromír Jágr se nejdřív skvěle bavil, jak jeho tým hrabal. V závěru ze střídačky radši odešel, evidentně měl strach o své nervy. Nakonec asi udělal dobře, že závěr neviděl živě. Hradec vyrovnal v poslední sekundě.