Kuruc.info

Magyarország területére csütörtökön az ukrán-magyar határszakaszon 5999 ember lépett be, míg a román-magyar határszakaszon belépők közül 6221-en nyilatkoztak úgy, hogy Ukrajnából érkeztek - közölte az [...]

Ez lehet Putyin aduja

Index

Moszkva mára már egyértelműen zsarolja Európát, és rajta tartja a kezét az energiaellátásán. Térképen mutatjuk, hogyan fonja át az egész kontinenst.

Háborog a sportvilág a transz sportolók miatt. Van megoldás a versenyeztetésükre?

Noizz.hu

Ritkán jegyzi meg a világ egy amerikai egyetemi bajnokság sportolójának nevét, de Lia Thomasnak ezt sikerült elérnie. Bár biztosan nem ez volt a célja – és valószínűleg nem is nagyon örül a felhajtásnak –, a győzelmeiről az egész világon beszámoltak. Egyetemi rekordokat döntött gyorsúszásban, fölényes előnnyel nyerte meg futamait, de nem ezért került be a világsajtóba: Thomas transz nő, akire a győzelmek óta a női sporttársadalom veszélyes behatolóként tekint. Olyan személyre, akinek nem lenne helye közöttük.