31

Все новости

Bułka nie zatrzymał miliarderów. Koniec marzeń o grze w Lidze Mistrzów

Sport w INTERIA.PL

W przyszłym sezonie Marcin Bułka nie zagra z OGC Nice w Lidze Mistrzów. Zadecydowała o tym domowa porażka 1-2 z Paris Saint-Germain. Nowo koronowany mistrz Francji już po 23 minutach wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Gospodarze jeszcze przed przerwą strzelili gola kontaktowego, ale na więcej nie było ich stać. Przez ostatni kwadrans grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Melvina Barda.

Tomas Tatar: To wysiłek całej drużyny. WIDEO

Rozmowa z Tomasem Tatarem - reprezentantem Słowacji po meczu z Polską. Hokejowe MŚ Elity w Pradze i Ostrawie trwają od 10 maja. Następnymi rywalami Polaków będą: USA (17 maja, godz. 20:20), Niemcy (18 maja, godz. 16:20), Kazachstan (20 maja, godz. 20:20). Transmisje będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz w Polsat Box Go. Relacje na Sport.Interia.pl.

Wielki sukces Polaków! Juventus zdobył Puchar Włoch. Milik bohaterem [WIDEO]

Sport.pl

Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik kończą sezon ze zdobytym trofeum. Ich Juventus w wielkim finale Pucharu Włoch na Stadio Olimpico pokonał Atalantę Bergamo 1:0. Polacy tym razem zgodnie rozpoczęli tylko na ławce rezerwowych. Na niespełna 10 minut wszedł z niej jedynie ten drugi. Choć bramki nie zdobył, mocno przyczynił się do końcowego triumfu i został królem strzelców rozgrywek.

Hokej MŚ 2024. Polska - Słowacja. Skrót meczu. WIDEO

Skrót meczu Polska - Słowacja podczas mistrzostw świata w hokeju. Hokejowe MŚ Elity w Pradze i Ostrawie trwają od 10 maja. Następnymi rywalami Polaków będą: USA (17 maja, godz. 20:20), Niemcy (18 maja, godz. 16:20), Kazachstan (20 maja, godz. 20:20). Transmisje będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz w Polsat Box Go. Relacje na Sport.Interia.pl.

Niemcy rozbiły Łotwę na MŚ w hokeju

Polsatnews.pl (sport)

Polscy hokeiści na lodzie przegrali ze Słowacją 0:4 w swoim czwartym meczu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy B mistrzostw świata Elity, które rozgrywane są w Czechach. W drugim meczu tej grupy Niemcy gładko pokonały Łotwę 8:1.

Puchar dla Juve, korona dla Milika

SportoweFakty.wp.pl

Dwa chude lata w Juventusie i koniec. Bianconeri podniosą w tym sezonie trofeum, a będzie nim Puchar Włoch. Bohaterem wygranego 1:0 finału z Atalantą był Dusan Vlahović. Najlepszym strzelcem rozgrywek pozostał Arkadiusz Milik.

Nokaut na początku finału Pucharu Włoch. Król Arkadiusz Milik był zmiennikiem - Sportowefakty

Sport – Google News (pl)

1. Nokaut na początku finału Pucharu Włoch. Król Arkadiusz Milik był zmiennikiem  Sportowefakty
  2. Istne szaleństwo w finale Pucharu Włoch! Zdecydował jeden gol  Przegląd Sportowy Onet
  3. Wielki sukces Polaków! Juventus zdobył Puchar Włoch. Milik bohaterem [WIDEO]  Sport.pl
  4. Wielki triumf Juventusu w Rzymie. Klub Milika i Szczęsnego z trofeum  Interia Sport
  5. Finał Pucharu Włoch: Atalanta - Juventus. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online  polsatsport.pl

Juventus z kolejnym tytułem! Catenaccio w pełnej krasie [WIDEO] - Meczyki.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Juventus z kolejnym tytułem! Catenaccio w pełnej krasie [WIDEO]  Meczyki.pl

Juventus wygrał Puchar Włoch!

Piłkarze Juventusu sięgnęli po Puchar Włoch! W finale pokonali Atalantę 1:0. W 81. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Oto skrót meczu Atalanta - Juventus.

Tak wygląda tabela MŚ po niezwykle zaciętej walce Polaków

Sport.pl

Porażką 0:4 zakończył się środowy mecz Polski ze Słowacją na mistrzostwach świata elity w hokeju. Biało-Czerwoni wciąż mają na koncie tylko jeden punkt i w zasadzie są już bez szans na wyjście z grupy. Przed Polakami jeszcze spotkania ze Stanami Zjednoczonymi, Niemcami i Kazachstanem.

Danielle Collins - Aryna Sabalenka. Wynik meczu na żywo, relacje live. Półfinał turnieju WTA 1000 w Rzymie

Aryna Sabalenka miała już ciężkie chwile w Rzymie, ale poradziła sobie z nimi, natomiast w ćwierćfinale pokazała już wysoką dyspozycję i pewnie pokonała Jelenę Ostapenko. Białorusinka zmierzy się teraz z Danielle Collins. Obie tenisistki kilkanaście dni temu stoczyły pasjonujący bój na turnieju w Madrycie. Wówczas Sabalenka wygrała w trzech setach. Jak będzie tym razem? Zapraszamy na relację na żywo.