Pobunjenici u Kongu ubili 15 civila u napadu povezanom s epidemijom ebole 0 21.10.2018 21:52 NoviMagazin Kongoanski pobunjenici ubili su 15 civila i oteli 12 dece u oružanom napadu na grad Beni, čime su otežali suzbijanje epidemije smrtonosne bolesti ebole koja je pogodila taj grad, saopštila je danas vojska Demokratske Republike Kongo. Партнёры Smi24.net Все новости за 24 часа Музыкальные новости Агрегатор новостей 24СМИ