31

Velikonoční prodloužený víkend přinesl radost i zklamání…

0

Hodnocení trenérů

Velikonoční prodloužený víkend byl mimo svátků i ve znamení fotbalu a dalších mistrovských utkání.

Naše týmy tentokrát hráli netradičně i ve čtvrtek, pátek a pondělí a jak už to bývá, někde jsme se radovali z bodového zisku a někde jsme bohužel odešli s prázdnou.

Jak nám výkony svých týmů zhodnotili trenéři? Byli spokojeni s předvedenou hrou, nebo jim Velikonoce zhořkly po výkonu na hřišti?

Tak jdeme na to ⇓⇓⇓

Další zápas o nutné body má za sebou náš „A“ tým. Na domácí půdě jsme hostili tým FK Dukla JM a už bylo potřeba bodovat…bohužel se tak nestalo a náš soupeř odjížděl s tříbodovým ziskem a nám nezbývá než v dalších kolech zabrat a bodovat.

ABC Braník „A“ – FK Dukla JM   1:2

Trenér Petr Hejduk: ,,Zápas jsme ztratili v prvním poločase, do kterého jsme vstoupili laxně a vůbec jsme neplnili, co jsme měli. Hosté toho využili a poměrně lacino přišli k dvougólovému vedení. Takhle se fotbal hrát nedá a o záchranu už vůbec ne.
V druhém poločase se náš výkon zvedl, soupeře jsme začali přehrávat. Vytvořili jsme si i několik nadějných příležitostí, které bohužel ztroskotaly na naší zbrklosti nebo skvěle chytajícímu gólmanovi soupeře. V závěru jsme byli alespoň vyrovnání hodně blízko, na rozdíl od podzimního zápasu na Dukle, kde soupeř zápas otočil, nám se to dneska nepodařilo.“

Netradičně v pátek nastoupil i „B“ tým na domácí půdě proti rezervě Zličína. Do utkání jsme opět zapojili i hráče z dorostu.

Zápas, ve kterém jsme po půli prohrávali 0:2, jsme chtěli otočit v náš prospěch, nebo uhrát alespoň bod.

Druhá půle byla z naší strany lepší, i když jsme hned v úvodu inkasovali třetí gól. Přes veškerou snahu jsme výsledek upravili jen na 3:4 a na body nedosáhli.

ABC Braník „B“ – FC Zličín „B“     3:4

Dorostenecké  týmy U19 a U17 tento víkend vyjely za svým soupeřem do Teplic. V areálu na Stínadlech naši hoši předvedli slušné výkony, ale bohužel na zisk tří bodů to nebylo..

FK Teplice – ABC Braník  U19     3:1

Trenér Jiří Řemenář:  Odehráli jsme utkání proti zatím nejkvalitnějšímu týmu jarní části sezóny. Individuální kvalita hráčů Teplic byla na velmi vysoké úrovni. My jsme ale poctivě zavírali nebezpečné protostory a dobře přecházeli do rychlých protiútoků. Po prvním poločase jsme odcházeli do šaten za příznivého stavu pro nás, kdy jsme ještě trefili 1x konstrukci branky. V průběhu druhého poločasu nám již postupně docházejí síly a soupeř čím dál více přejímá iniciativu zápasu do svých rukou. V 73. minutě přichází vyrovnání a postupné otočení utkání. I za nepříznivého konečného výsledku musím pochválit všechny naše hráče a soupeři pogratulovat k vítězství.

FK Teplice – ABC Braník U17      2:0

Trenér Aleš Malinovský U17: ,,Utkání s fotbalově velice kvalitním soupeřem. V čem dnes na Teplice nestačíme fotbalově, dorovnáme běžecky a nasazením. Vychází nám úvod zápasu kdy soupeře zaskočíme naší aktivitou. Bohužel jsme dnes nejvíce vyhořeli na proměňování šancí. Zatímco soupeř ze čtyř větších šancí dá dva góly a tyč, my nedáme gól ani do prázdné brány. V tomto zápase jsme si rozhodně zasloužili, když už ne ani bod, tak minimálně vstřelený gól. Šancí na to bylo více než dost. O to více mrzí branky, které jsme obdrželi. Věřím že stát se tyto situace znovu, dokázali bychom je vyřešit bez inkasování gólů. S týmem ligové úrovně jsme si to rozdali na férovku a byli více než vyrovnaným soupeřem.“

DSC_0205 DSC_0295 DSC_0265 DSC_0309 DSC_0342

Náš dorost U17″B“ nastoupil netradičně ve čtvrtek v dalším přeborovém zápase proti TJ Praga. Na domácí půdě se našim dařilo a tři body zůstaly doma!!

ABC Braník U17″B“ – TJ Praga    6:1

Trenér Aleš Malinovský: ,,Zápas v naší režii. První poločas zbytečně soupeři dovolujeme hrát. Děláme individuální chyby. Postupně se nám daří eliminovat soupeřovi nákopy za obranu. Pomalu a jistě zvyšujeme své vedení.
Ve druhém poločase už soupeř neměl nic. Hrálo se neustále na soupeřově polovině. V poslední třetině hřiště nám chyběla větší kvalita. V závěru jako by nám došli varianty řešení jak soupeře překvapit a dohrát situaci do gólu. Utkání v klidném tempu dohráváme a nedovolíme nějaké drama.“

Naši starší žáci nastoupili v neděli k diviznímu utkání na hřišti soupeře proti SK Vyžlovka.
Počasí i hřiště v přírodě bylo ideální na to, užít si fotbal i o Velikonocích ☀️….
Oba týmy nám udělaly sváteční den ještě krásnějším, když si do svých tabulek připsaly tři body !!!

SK Vyžlovka – ABC Braník U15     0:3

SK Vyžlovka – ABC Braník U14    1:5

Trenér Vendelín Schierreich U15: ,,Konečně jsme postavili emoční základ spojený s pracovní morálkou a hned je ten výkon o poznání lepší. Výsledkově jsme dopadli stejně jako minulý víkend – 3:0, tentokrát ale daleko více zaslouženě. Trpělivě jsme čekali, kdy bude nejlepší hrát míč za obranu a z toho byli nebezpeční. Počínali jsme si lépe i v obsazování prostoru a zajišťování spoluhráčů. Zápas jsme zlomili později, bohužel jsme v 50. minutě netrefili prázdnou bránu. Po delší době chválím leadry, celému týmu pomohli svými výkony.“

DSC_0081 DSC_0063 DSC_0149 DSC_0162 DSC_0196

Mladší žáci U13 a U12 hostili týmy Start Luby. Krásné slunečné počasí, tým kluků co má chuť vyhrát.. a domácí prostředí k tomu.

Ideální kombinace, která našim týmům vyšla, i když by to mohlo být i lepší, kluci si zaslouží pochvalu – šest bodů zůstalo doma !!!

ABC Braník U13 – Start Luby    11:4

ABC Braník U12 – Start Luby      9:6

Aleš Presl U13: ,,První třetina nám vyšla fantasticky. Kluci hráli přesně tak jak jsme si řekli a nepouštěli soupeře do žádných akci. Bohužel nám nadšení z první třetiny nevydrželo. Začali jsme být pomalý na míči, bez pohybu. Někteří kluci si mysleli, že už to půjde samo. Bylo třeba všechny držet v koncentraci a být trpělivý. V závěru utkání se nám podařilo využít rychlých protiútoku a nervozita odpadla. Celkově se ukázala kvalita širšího kádru a chuti po vítězství. Nesmíme se nechat strhnout vedením a musíme být aktivní ve všech třetinách.“

Jan Kozlík U12: ,,Dnes velmi utrápený zápas způsobený tím, že přistupujeme ke slabšímu soupeři laxně. Než se dostaneme jakž takž do tempa, trval to 60 minut. Někteří hráči se do nemj nedostali za celou hru. Chtěl jsem střídat celé osmičky, aby si všichni zahráli a bylo to na úkor těch, co by doopravdy chtěli makat. Někteří to dostali za odměnu a neváží si toho. Na druhou stranu bylo vidět v zápase velké držení míče, několik pěkných akcí a střel, ale měli bychom v takovém zápase být daleko dominantnější a ne se přizpůsobit soupeři.“

94785D98-7832-424B-ABCD-0A8E8427FEF0I kluci ze starší přípravky nastoupili o Velikonocích do zápasů. Tentokrát byli hostujícím týmem na hřišti Dukly JM.

Starší ročník 2013 – U11 odehráli svůj zápas už v pátek. Bohužel se jim zápas příliš nepovedl a šťastnější byli kluci z Dukly.

Mladší tým U10 čekal stejný soupeř na velikonoční pondělí a naši kluci si na hřiště soupeře dojeli pro zaslouženou výhru.

FK Dukla JM  – ABC Braník U11         16:6
FK Dukla JM  – ABC Braník U10         10:29
Trenér Vojtěch Kumšta: ,,Dnes jsme od začátku diktovali tempo hry a většinu zápasu hráli na půlce soupeře. I přes jednoznačný výsledek bych si představoval ještě větší klid a kvalitu v zakončení… protože na každý gól spalíme tři šance.
Naopak, celkem nám fungovala rozehrávka od brány, zapojení golmanů do kombinace i přechod do útoku.“

Sváteční víkend máme za sebou…Někde jsme si vykoledovali body do tabulky, někde pár gólů do naší branky… ale jdeme dál, soustředíme se na další zápasy a věříme, že nám příští kola soutěží přinesou radost z fotbalu !!

В Красноярском крае будут судить азербайджанца, который в 2006 году избил и изнасиловал певицу