Июль
2018

Новости за 14.07.2018

Luts tabas posti, Kallaste osales omapärases matšis

Eesti jalgpallikoondislane Siim Luts ja Teplice jätkasid hooajaeelseid kontrollmänge 6:0 võiduga Litomericko üle, teise poolaja mänginud Luts tabas posti.

Martin Helme: EKRE läheb võitlusesse laigulises vormis

Kui Henrik Hololei Brüsselist ütles, et me elame lumpenpoliitika kõrgajas, siis EKRE esimees Mart Helme põrutas talle vastu: Hololei lumpen on tegelikult maailma uus eliit. Ja umbes samal ajal kirjutas EKRE parlamendifraktsiooni esimees Martin Helme vihase artikli Eesti200 vastu. Millised on EKRE valimiskampaania eelsed mõtted? Martin Helme teab ja jagas neid  Tõstamaa lähedal enda suvekodus ajakirjanik Toomas Sildamiga.

Ennusta ja võida! Mitmendal minutil avatakse skoor?

Jalgpalli maailmameistrivõistluste raames on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on jalgpalli maailmameistrivõistluste pall Adidas Telstar 18 (Match Ball Replica).