Август
2018

Новости за 04.08.2018

VIDEO | Mihkel Räim jäi Taani velotuuri etapil napilt võidust ilma

Taanis jätkuval  mitmepäevasõidul PostNord Danmark Rundt (UCI kategooria 2.HC) jäi Eesti grupisõidu meister Mihkel Räim (IsraelCycling Academy) kolmandal etapil napilt võidust ilma ja leppis neljanda kohaga.

Esmakordselt peetaval IRONMAN Tallinn triatlonil teenis esikoha šveitslane Philipp Koutny, kes möödus 3,8-kilomeetriselt ujumis- ja 180-kilomeetriselt rattadistantsilt liidrina naasnud Marko Albertist ligi kümme kilomeetrit enne finišit. Teise koha sai sakslane Marc Duelsen ja jooksurajal kolmandaks langenud Albert pälvis kolmanda koha.

Täna võistleb üle 1400 osaleja enam kui 50 riigist esmakordselt IRONMAN Tallinn triatlonil. Start anti kell 6.30 ning ujumine sai tänu vee soojenemisele toimuda täismahus. Esimesena naasis 3,8-kilomeetriselt ujumis- ja 180-kilomeetriselt rattadistantsilt kolm nädalat tagasi MM-il pronksmedali võitnud Marko Albert. Ligi kümme kilomeetrit enne finišit möödus eestlasest Philipp Koutny.

Täna võistlevad üle 1400 osaleja enam kui 50 riigist esmakordselt IRONMAN Tallinn triatlonil. Start anti kell 6.30 ning ujumine sai tänu vee soojenemisele toimuda täismahus. Esimesena naasis 3,8-kilomeetriselt ujumis- ja 180-kilomeetriselt distantsilt kolm nädalat tagasi MM-il pronksmedali võitnud Marko Albert.

Täna võistlevad üle 1400 osaleja enam kui 50 riigist esmakordselt IRONMAN Tallinn triatlonil. Start anti kell 6.30 ning ujumine sai tänu vee soojenemisele toimuda täismahus. Esimesena naasis 3,8-kilomeetriselt ujumisdistantsilt kolm nädalat tagasi MM-il pronksmedali võitnud Marko Albert.