Najważniejsze artykuły – Google News (ru)
Декабрь
2020

Новости за 09.12.2020

UEFA podjęła decyzję ws. przerwanego meczu w Paryżu. "Piłkarze nie chcieli wrócić" - Sport.pl

1. UEFA podjęła decyzję ws. przerwanego meczu w Paryżu. "Piłkarze nie chcieli wrócić"  Sport.pl
  2. Liga Mistrzów: PSG - Basaksehir przerwany. Sędzia oskarżony o rasizm  Onet Sport
  3. Liga Mistrzów: PSG - Istanbul Basaksehir. Mecz przerwany, zostanie dokończony w środę  Interia
  4. Przerwali mecz Ligi Mistrzów i zeszli z boiska. Po tej kłótni zawodnicy podjęli radykalną decyzję [WIDEO]  wMeritum.pl
  5. Skandal w Lidze Mistrzów! Mecz przerwany. Piłkarze nie chcieli grać dalej! Читать дальше...

RB Lipsk - Manchester United: nieudany pościg Czerwonych Diabłów - Onet Sport

1. RB Lipsk - Manchester United: nieudany pościg Czerwonych Diabłów  Onet Sport
  2. Liga Mistrzów. RB Lipsk świętuje awans, Manchester United za burtą  Interia
  3. Liga Mistrzów. RB Lipsk - Manchester United: nerwówka w Lipsku i awans gospodarzy  WP SportoweFakty
  4. Składy: RB Lipsk vs Manchester United. 6. kolejka Ligi Mistrzów  DevilPage.pl
  5. Liga Mistrzów. RB Lipsk - Manchester United w meczu 6. kolejki. Trwa relacja  Interia
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Liga Mistrzów. FC Barcelona tłem dla Juventusu. Dwa gole Cristiano Ronaldo - WP SportoweFakty

1. Liga Mistrzów. FC Barcelona tłem dla Juventusu. Dwa gole Cristiano Ronaldo  WP SportoweFakty
  2. FC Barcelona - Juventus Turyn 0-3 w szóstej kolejce Ligi Mistrzów  Interia
  3. Manchester United odpada z Ligi Mistrzów! Juventus zbił Barcelonę na Camp Nou  Sport.pl
  4. Liga Mistrzów: pojedynek ikon Lionel Messi - Cristiano Ronaldo. Walka o trzy miejsca w fazie pucharowej  WP SportoweFakty
  5. LM: Barcelona - Juventus. Pirlo o problemach Messiego - Sport  Onet
  6. Zobacz... Читать дальше...

Barcelona – Juventus 0:3, Liga Mistrzów, Stara Dama zdeklasowała Dumę Katalonii (sport.tvp.pl) - TVP SPORT

1. Barcelona – Juventus 0:3, Liga Mistrzów, Stara Dama zdeklasowała Dumę Katalonii (sport.tvp.pl)  TVP SPORT
  3. LM: Barcelona - Juventus. Pirlo o problemach Messiego  Onet Sport
  4. Barcelona się sypie! Komiczne błędy, wymówki i przekleństwo przeszłości  Sport.pl
  5. Robert Lewandowski w finałowej trójce plebiscytu Globe Soccer Awards  Interia
  6. Zobacz wszystkie materiały w... Читать дальше...