2017

Новости за 27.08.2017

Plzeň doma porazila Ostravu a zatím v lize neztratila ani bod

Sport.cz

Fotbalisté Plzně doma porazili nováčka Ostravu 3:0, vyhráli i v pátém kole prvoligové sezóny a vedou tabulku o čtyři body před mistrovskou Slavií. Až ve druhém poločase se gólově prosadili střídající David Limberský s Danielem Kolářem a Michael Krmenčík. Baník v nejvyšší soutěži počtvrté za sebou nezvítězil a patří mu dvanáctá příčka.

SESTŘIHY: Plzeň zůstává bez ztráty. Slavia smetla Boleslav, Sparta padla

iSport.cz

SESTŘIHY| I po 5. kole fotbalové HET ligy zůstává v čele ligové tabulky Plzeň, která doma porazila Baník 3:0 a zůstává jediným stoprocentním týmem. Dva body za ní je Slavia, která smetla Mladou Boleslav 4:0 a následují Liberec a Olomouc. Čtyři body na první místo tabulky ztrácí Teplice, které zdolaly Jihlavu 3:1 a také Sparta, která selhala v Brně a padla 0:2. Výhry slaví i Liberec, Jablonec a Dukla.

«Ты знаешь Тарасова из инстаграма Бузовой». «Зенит» провел рэп-баттл (видео)

Блог сайта «Советский спорт»

Рил ток, друзья. Баттлы добрались и до футбола.

Баттловый променад

Самое популярное молодежное движение в России последних пяти лет – это рэп-баттлы. Спорить с этим сложно, а лучше …

LeBron James’den Golden State Warriors Açıklaması

Basketbol Günlüğü

Sene 2015’ten bu yana Cleveland Cavaliers ile Golden State Warriors, Final serisinde karşı karşıya geliyorlar ve Golden State Warriors, şu ana kadar 2-1 önde bulunuyor. 2016’da kaybedilen şampiyonluktan sonra Kevin [...]