31

Новости за 28.10.2015

"Челси" и "Арсенал" отпаднаха от Купата на лигата

Дневник.bg

"Челси" и "Арсенал" завършиха участието си в турнира за Купата на лигата на Англия. Сините от Лондон отстъпиха с 4:5 срещу "Стоук сити" след дузпи.

"Арсенал" допусна тежко поражение с 0:3 от "Шефилд уензди" като гост.

Жозе Моуриньо имаше поредната неприятна вечер. Намиращите се в криза шампиони много трудно стигнаха до 1:1 в редовното време с гола на Лоик Реми в последните секунди. Това обаче се оказа недостатъчно за крайния успех.

"Стоук" поведе в 52-ата...

"Интер" взе първа победа през октомври и поведе в Серия А

Дневник.bg

"Интер" победи като гост "Болоня" с 1:0 и излезе начело в класирането преди оставащите девет мача от десетия кръг на Серия А.

"Нерадзурите" прекъснаха серията си от четири поредни мача без успех и за първи път след повече месец взе три точки в един двубой.

Отборът на Роберто Манчин остана с десет души заради втори жълт картон на Фелипе Мело в 61-ата минута, но само шест по-късно Мауро Икарди отбеляза единственото попадение в срещата на "Ренато Дал'Ара".
...

"Байерн" детронира с лекота "Волфсбург" за купата

Дневник.bg

"Байерн" се класира с лекота за осминафиналите за Купата на Германия. Баварците победиха с 3:1 настоящия носител на отличието "Волфсбург".

Воденият от Хосеп Гуардиола отбор изигра много силно първо полувреме, след което си подпечата успеха. Дъглас Коста откри резултата, а до 34-ата минута Томас Мюлер вкара още два гола.

В края на срещата "вълците" стигнаха до почетно попадение чрез Андре Шурле.

Намиращият се в отлична форма състав на "Байерн" поведе в 15-ата...