Сценарист: Тимъти Даулинг, Джийн Ступницки, Ли Айзенбърг
В ролите: Ванеса Байер, Роб Кордри, Джилиан Бел, Кортни Б. Вейнс, Джейсън Бейтман, Ти Джей Милър, Оливия Мън, Кейт Маккинън, Дженифър Анистън
Продуцент: Джош Гордън, Бо Бюмон, Гюмон Касиди

Филми в Дневник След 5: Кубо и пътят на самурая

САЩ / 2016
Сценарист: Крис Бътлър, Марк Хеймис
Режисьор: Травис Найт
Продуцент: Травис Найт
Магията на Страната на изгряващото слънце ще ни завладее с историята на смелото малко момче Кубо и силата на родителската любов, която може да победи всяко зло, а един от любимите актьори на българските зрители и водещ на най-гледаното риалити в българския ефир – Survivor, Владимир Карамазов ще даде гласа си на един от спътниците на Кубо – Бръмбар.
...

"Шалке" не успя да завърши груповата фаза по перфектен начин

Дневник.bg

"Шалке" не успя да завърши груповата фаза на Лига Европа по перфектен начин, след като допусна поражение с 0:2 при гостуването си на "Залцбург".

Германците вече си бяха осигурили първото място в групата след пет поредни победи, докато австрийският тим нямаше шансове за класиране. Попаденията в двубоя вкараха Ксавер Шлагер в 22-ата минута и Йосип Радошевич в четвъртата минута на добавеното време..

Един отбор все пак успя да запише победи във всичките си срещи от тази фаза...