2022

Новости за 19.09.2022

Националите на Мартин Стоев стигнаха трудно до първа победа на европейското

24 часа

Националният отбор на България по волейбол до 20 години записа първа победа на европейското първенство в Италия. Воденият от Мартин Стоев тим надигра Финландия с 3:2 (28:30, 25:17, 20:25, 25:23, 15:9) във втория си мач от група II на надпреварата в град Васто. Така след загубата на старта от Белгия с 0:3 сега нашите записаха първите си две точки в

След световната титла Испания грабна и европейската

24 часа

Световният шампион Испания спечели и европейската титла по баскетбол. На финала в Берлин иберийците спечелиха с 88:76 (23:14, 24:23, 19:20, 22:19) срещу Франция. Най-резултатен в мача беше Хуан Ернангомес с 27 т. от тима но победителите. Испания за четвърти път стана европейския шампион след 2009, 2011 и 2015 г

Националките биха Южна Корея в контрола

24 часа

Националките ни по волейбол, водени от Лоренцо Мичели, победиха Южна Корея с 3:0 (25:19, 28:26, 25:20) в първия приятелски мач между двата тима в зала „Христо Ботев“. След това по споразумение на треньорите се изиграха и два допълнителни гейма. В четвъртата част България спечели с 25:22. В петия гейм Южна Корея се наложи с 15:8