2023

Новости за 27.04.2023

"Интер" на нов финал за купата на Италия

24 часа

"Интер" ще защитава трофея си от купата на Италия. Тази вечер на "Джузепе Меаца" отборът на Симоне Индзаги победи 1:0 "Ювентус". Така "нерадзурите" елиминираха "бианконерите" с общ резултат 2:1 в полуфиналната фаза.  Единственият гол вкара Федерико Димарко (15). Срещата бе повторение на миналогодишния финал за отличието

ЦСКА - "Левски" в плейофите от първенството

24 часа

Четвъртфиналните двойки за първия кръг от плейофите в Националната баскетболна лига за мъже вече са ясни. Те са "Рилски спортист" – "Академик" (Пловдив), "Балкан" – "Берое", ЦСКА – "Левски" и "Черноморец" – "Спартак" (Плевен). В четвъртфиналите ще играе се до две победи от три възможни срещи, като домакин на първата и евентуална трета среща ще

Извънземен "Сити" смачка "Арсенал" и докосва трета титла поред

24 часа

"Манчестър Сити" размаза 4:1 "Арсенал" и ако не се случи чудо трябва да спечели Висшата лига за 3-и път поред. "Гражданите", водени от Пеп Гуардиола, закономерно спечелиха така чаканото дерби в Англия, което трябваше да реши кой ще е шампионът. "Сити" обаче не остави никакво съмнение кой отново е най-добрият отбор на Острова

Вера Петрова е новият управител на Flip.bg

Дневник.bg

Вера Петрова се присъединява към "Flip България" като управител на маркетплейс платформата за търговия с реновирани и сервизирани телефони. Flip е основана през 2019 г. в Румъния и оперира в Румъния, България и Унгария. Технологичният стартъп става...