2023

Новости за 13.08.2023

Белингам вкара за победа на "Реал" при дебюта си

24 часа

Грандът "Реал" (Мадрид) започна сезона в испанската Примера дивисион с победа с 2:0 срещу "Атлетик" в Билбао. Головете за „белият балет“ отбелязаха Родриго и Джуд Белингам през първата част на двубоя. Двага гола паднаха в рамките на 8 минути, а англичанина се разписа още при официалния си дебют за "Реал"

45% от инфарктите остават скрити, но винаги повтарят и вече може да е фатално

24 часа

Внезапен задух, гадене, безсилие, сърцебиене за 3-5 минути са едни от симптомите на тихите сърдечни удари Тихите инфаркти, които протичат без очевидни симптоми или докато човек спи, обикновено се откриват при повторен сърдечен инцидент. Още по-заблуждаващо е, че сигналите за лек сърдечен инфаркт може да траят само от 2 до 5 пет минути

"Черно море" се подигра със "Славия" в София и след 5:1 излезе начело в Първа лига (снимки)

24 часа

Черно море стигна категорична и разгромна победа над отбора на Славия с 5:1 в среща от 5-и кръг на Първа лига. Така играчите на Илиан Илиев са лидер в класирането заедно с "Локо" (Пд), като двата тима нямат загуби в първите си пет мача и точковият им актив е еднакъв - 13. Еднаква е и головата им разлика - плюс 8, но варненци са вкарали 14 гола