24 часа

Красив изгрев от Синеморец ни изпраща Румен Николов Димитров. Синеморец е село в Югоизточна България и се намира при устието на река Велека. Селото е на 5 км северно от защитената местност Силистар и на 11 км северно от с. Резово. Чий са най-красивите гледки очаквайте на 2 октомври - За най-добрите фотографи - уикенди в красиви точки на

"Реал" пак лидер в Испания

24 часа

Реал Мадрид победи с 3:0 при гостуването си на Жирона в осмия кръг на Ла Лига. Столичният клуб реши мача бързо през първото полувреме, като Хоселу откри резултата в 17-ата минута, а само четири по-късно Орелиен Чуамени направи 270 след асистенция на Тони Кроос. Новата звезда на Реал Мадрид Джуд Белингам не пропусна да се разпише в пореден мач

Бивш халф на ЦСКА: ЦСКА 1948 има най-добрата селекция!

24 часа

ЦСКА 1948 има най-добрата селекция и 25 качествени футболисти, така че победата над нас с 2:1 не бива да се приема като изненада. Това заяви треньорът на домакините от "Ботев" (Враца) Христо Янев. Той обаче е доволен, че неговите играчи са се противопоставили на гостите си на моменти от мача. "Противопоставихме им се на моменти, но имаше ситуации

Три месеца след като стана баща, ерген ли е отново Ал Пачино?