2017

Новости за 03.08.2017

Porazili jsme se sami, bude to nějakou dobu bolet, povzdechl si plzeňský Hejda

Sport.cz

Těžko hledal slova. Stoper Plzně Lukáš Hejda byl po porážce 1:4 v odvetě 3. předkola Ligy mistrů s FCS Bukurešť pořádně zklamaný. Jak by ne, když Viktoria ještě 20 minut před koncem držela postupovou remízu 1:1. Jenže pak přišla tragická osmiminutovka, ve které Viktoria třikrát inkasovala a ztratila možnost dál se rvát o Champions League.

Kolaps, nechápu to. Rumuni nás posadili na zadek, zlobil se Vrba - iSport.cz

Sport – Zprávy Google

iSport.cz

Kolaps, nechápu to. Rumuni nás posadili na zadek, zlobil se Vrba
iSport.cz
Po vyrovnání na 1:1 šturmovali za postupem, jenže pak přišla krizová pasáž. Viktoria Plzeň inkasovala tři branky během osmi minut a v boji o Ligu mistrů po vysoké prohře 1:4 v odvetě s rumunskou FCSB končí. „Obrana měla být víc důraznější,“ zlobil se ...
Musíme toho hodně změnit, tenhle zápas nás posadil na zadek, řekl VrbaiDNES.cz
Zase ti Rumuni! Plzeň vysoko prohrála... Читать дальше...

iSport.cz

Po vyrovnání na 1:1 šturmovali za postupem, jenže pak přišla krizová pasáž. Viktoria Plzeň inkasovala tři branky během osmi minut a v boji o Ligu mistrů po vysoké prohře 1:4 v odvetě s rumunskou FCSB končí. „Obrana měla být víc důraznější,“ zlobil se západočeský kouč Pavel Vrba.

Olympiakos, Celtic i Maribor. Možní soupeři Slavie v boji o Ligu mistrů - iDNES.cz

iDNES.cz

Olympiakos, Celtic i Maribor. Možní soupeři Slavie v boji o Ligu mistrů
iDNES.cz
Milan Škoda ze Slavie střílí v přípravném zápase s Celticem Glasgow. | foto: Michal Šula, MAFRA. srp 2 2017. Řecký šampion Olympiakos Pireus, skotský hegemon Celtic Glasgow, nejlepší dánský klub posledních let FC Kodaň, kyperský tým APOEL Nikósie a ...
SOUPEŘI pro Slavii v boji o Ligu mistrů: Přijede znovu Celtic?iSport.cz