2017

Новости за 04.11.2017

Barinka pomohl zdolat "svoji" Spartu. Vulgarity k hokeji patří, bránil kotel

iSport.cz

Do utkání vstupovala Kometa s určitou nervozitou, co ukáže Sparta pod novým trenérem. Případné brněnské obavy nakonec rozptýlil vítěznou brankou v prodloužení na 3:2 útočník Jan Hruška. „Chtěli se ukázat před novým trenérem, ale jsem rád, že jsme jim to nedovolili,“ pochvaloval si výkon svého týmu obránce Michal Barinka, který v novém působišti slaví již druhý skalp svého bývalého zaměstnavatele.

Barinka pomohl zdolat "svoji" Spartu: Vulgarity k hokeji patří, bránil kotel

iSport.cz

Exsparťan Koubek má formu! Vychytal Rennes v lize třetí výhru s čistým kontem v řadě - Sport.cz

Sport – Zprávy Google

Sport.cz

Sport.cz
Český brankář Tomáš Koubek vychytal fotbalistům Rennes potřetí za sebou ve francouzské lize vítězství s čistým kontem. Reprezentační gólman, jenž do klubu přišel na začátku září ze Sparty, slavil s týmem výhru 1:0 nad Bordeaux, v jehož dresu odehrál ...

a další »

SESTŘIH: Brémy neprobrala ani změna trenéra. Pavlenka kapituloval v 89. minutě

iSport.cz

Ani po trenérské změně se fotbalistům Brém nepodařilo vyhrát první zápas v bundesligové sezoně. Werder v 11. kole ve Frankfurtu dlouho držel nerozhodný stav, ale v 89. minutě překonal brankáře Jiřího Pavlenku domácí Sebastien Haller a stanovil konečný výsledek 2:1. Po odvolání kouče Alexandera Nouriho vedl předposlední mužstvo tabulky dočasně bývalý trenér výběru do 23 let Florian Kohfeldt.

Brémy neprobrala ani změna trenéra. Pavlenka kapituloval v 89. minutě

iSport.cz

Kašík si připadal jak na rybníku. Repre? Zbytečné stresy z ní nemám, řekl - iSport.cz

iSport.cz

Kašík si připadal jak na rybníku. Repre? Zbytečné stresy z ní nemám, řekl
iSport.cz
Občas mu přálo štěstí, jindy puk vyrazil, vykopnul, rozehrál, párkrát ho trefil, jindy kotouč lapil na efekt. V 16. minutě mohl Libor Kašík po akci Jánského blahořečit tyčce, stejně jako v samém závěru utkání. „Šel jsem na to jak na rybník, jak bych ...
Připadal jsem si jako u nás v Malenovicích, řekl zlínský Kašík po výhře v LitvínověSport.cz
Zlínský hrdina Kašík... Читать дальше...

Čeští florbalisté vyhráli po nájezdech nad Švýcarskem

Sport.cz

Čeští florbalisté zdolali na turnaji Euro Floorbal Tour v Kirchbergu domácí Švýcarsko 5:4 po samostatných nájezdech a spravili si chuť po čtvrteční úvodní prohře s úřadujícími mistry světa Finy 3:5. Češi vstřelili všechny branky v základní hrací době ve druhé třetině, kdy otočili stav na 4:3. V rozstřelu rozhodl Lukáš Hájek.

iSport.cz

Občas mu přálo štěstí, jindy puk vyrazil, vykopnul, rozehrál, párkrát ho trefil, jindy kotouč lapil na efekt. V 16. minutě mohl Libor Kašík po akci Jánského blahořečit tyčce, stejně jako v samém závěru utkání. „Šel jsem na to jak na rybník, jak bych byl u nás doma v Čamlíkově, v Malenovicích a hrál s klukama,“ líčil zlínský gólman. Celý zápas se prý nemohl soustředit. Ale do 55. minuty držel v Litvínově čisté konto, hosté nakonec odjížděli s vítězstvím 3:1.

Červenka ve Švýcarsku řádí! Fribourgu pomohl k výhře hattrickem

iSport.cz

Roman Červenka vstřelil v 19. kole švýcarské hokejové ligy tři branky a jeho hattrick výrazně pomohl Fribourgu k vítězství 6:4 na ledě Zugu. Český reprezentační útočník se zkušenostmi z NHL a mistr světa z roku 2010 měl přitom v ročníku dosud na kontě jen dva góly, kvůli potížím s ramenem ale odehrál pouze osm zápasů.

Nepřetahovat střídání a přežít. Mám toho plný kecky, přiznal Němec

iSport.cz

Přes měsíc nehrál zápas, šetřil si zraněná třísla. A tak, přestože brněnský obránce Ondřej Němec patřívá k hodně vytíženým hráčům, v zápase Komety proti Spartě (3:2 v prodloužení) se lehce šetřil, aby se nezavařil. Návrat se mu povedl. V parádním zápase Němec obstál a extraligový mistr přerušil menší sérii proher, když proti pražskému rivalovi bral dva body.