2018

Новости за 23.06.2018

Češi jsou v top čtyřce! Moc si užíváme, že nejsme žádný komparz, radoval se Perušič

Sport.cz

Ani jeden brazilský pár nebude na čtyřhvězdičkovém turnaji Světové série v plážovém volejbale v Ostravě hrát o medaile. Budou tam naopak díky mužskému páru David Schweiner a Ondřej Perušič dvě české dvojice. Nejlepší čeští muži porazili ve čtvrtfinále jednoho z favoritů turnaje Brazilce Evandreho a Vitora Felipeho 2:0 (20, 15) a dosáhli na nejlepší výsledek své dvouleté spolupráce.

BO bez medaile. Na jihlavském náměstí kralovali zkušení Pařížané

iDNES.cz

Je to letos poprvé, kdy tým BO Tuzemák!!! nevyhrál turnaj Chance 3x3 Tour, kterého se zúčastnil. V Jihlavě se museli Češi sklonit před zahraničními celky, zvítězil francouzský tým Paris LCG před ukrajinským Ukrdealing a slovenským celkem Letný vánok.

Další články k tématu:
  • Zlatý hattrick pro BO!!! Triumfoval také v Jindřichově Hradci
  • BO!!! vítězí na 3x3 Tour také v Budějovicích, přehráli i Orchestr
  • V Ostravě se prosadili favorité. Pro výhry došli Stehlík i Stehlíková
  • Pražský turnaj 3x3 pro Tuzemák... Читать дальше...

Německo v nastavení dokonalo obrat a odvrátilo pohromu. Belgie řádila, Mexiko slaví další výhru - Sport.cz

Sport – Zprávy Google

Sport.cz

Sport.cz
Fotbalisté Německa na poslední chvíli odvrátili na MS v Rusku pohromu, když v oslabení gólem v nastavení dokonali obrat proti Švédům na 2:1, čímž notně zdramatizovali vývoj skupiny F, které po sobotní výhře nad Koreou 2:1 vévodí se šesti body Mexiko.
Němci utekli hrobníkovi z lopaty. Výhry slaví i Belgie a Mexikodenik.cz
Belgie na MS rozstřílela Tunisko... Читать дальше...

Alergici mají pohotovost. Nebezpečný hmyz je velmi aktivní

Mediafax

Malinkaté mušky muchničky způsobují krvavé ranky, které se snadno zanítí. "Hmyz může být primárně infikován a do té ranky, kterou vytvoří, nám tak může vnést infikovaný materiál, který potom vyvolá zánět. Ten se někdy musí řešit i podáváním antibiotik," prozradil Petr Arenberger, přednosta Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Němci v páté minutě nastavení dokonali obrat se Švédy - Sport.cz

Sport.cz

Němci v páté minutě nastavení dokonali obrat se Švédy
Sport.cz
Německo - Švédsko 2:1, výhru vystřelil po chytrém signálu v závěru KroosiDNES.cz
ONLINE: Německo - Švédsko 1:1. Reus srovnal chvíli po přestávceiSport.cz
ONLINE... Читать дальше...

Němci drží šanci na postup, o výhře nad Švédy rozhodli v závěru - Týden.cz

Týden.cz

Němci drží šanci na postup, o výhře nad Švédy rozhodli v závěru
Týden.cz
ONLINE: Německo - Švédsko 1:1. Reus srovnal chvíli... Читать дальше...

Německo - Švédsko 2:1, výhru vystřelil po chytrém signálu v závěru Kroos

iDNES.cz

Dlouho to vypadalo, že němečtí fotbalisté nezvítězí ani ve svém druhém utkání na světovém šampionátu. O výhře 2:1 nad Švédskem ve skupině F rozhodl v samém závěru krásnou střelu Toni Kroos. Polský sudí Szymon Marciniak v první půli chybně neodpískal pokutový kop po zákroku Jeroma Boatenga, německého obránce pak ale deset minut před koncem po dvou žlutých kartách vyloučil.