2018

Новости за 04.11.2018

Inter vyhrál posedmé za sebou. Střídající Schick pomohl k remíze

iDNES.cz

Fotbalisté Interu Milán vyhráli v italské lize posedmé za sebou, v 11. kole rozstříleli Janov 5:0 a v tabulce jsou o skóre druzí před Neapolí, který svůj zápas proti Empoli zvládla už v pátek. AS Řím remizoval ve Florencii 1:1 a Juventus zdolal doma Cagliari.

Další články k tématu:
  • Neapol nastřílela Empoli pět gólů, třikrát se trefil Mertens

Zlámal ve skotském šlágru dostal od Celtiku pět gólů

iDNES.cz

Český brankář Zdeněk Zlámal ve šlágru 12. kola skotské ligy inkasoval pět branek, domácí Celtic Glasgow porazil Heart of Midlothian 5:0 a na soupeře ztrácí už jen jediný bod, navíc má zápas k dobru.

• Zlámal ve Skotsku poprvé prohrál, kazašský soupeř Jablonce míří k titulu
  • Šel si pro míč a fanoušek soka ho udeřil. Zlámal poznal edinburské derby

Přestupy NHL ONLINE: Kings vyhodili kouče Stevense, nahradí ho Desjardins

iSport.cz

Léto je pryč, hokejový podzim a zima jsou tady! Generální manažeři teď dlouhé měsíce budou moci sledovat, jak si vedli během letního sestavování týmu. Kdo posílil, kdo oslabil a kdo bude dál upravovat soupisku? Debaty o výměnách a spekulacích jsou na denním pořádku, proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Sparta nasadila vyšší hráče, přesto z rohů dvakrát inkasovala. Trestuhodné, láteří Ščasný

Sport.cz

Jak ubránit standardní situace? Klíčová otázka každého fotbalového zápasu už musí Letenské strašit ze snu. Tradiční bolest je dostihla i v prestižním derby. Oba dva góly inkasovali z rohových kopů, proto doma se Slavií stejně jako na jaře znovu jen remizovali (2:2). „Ostatní taktické pokyny kluci splnili excelentně, ale dostat dva góly z rohů je trestuhodné,“ láteří trenér Zdeněk Ščasný.

Mikúš rozhodl derby v prodloužení. Byla to šťastná teč, komentoval vítězný gól Litvínova

Sport.cz

Třebaže hokejisté Chomutova ani Litvínova nezažívají v posledních týdnech v extralize šťastné výsledkové období, zájem o tradiční derby sousedních rivalů nepoklesl a sledovala jej jako obvykle při zápasech těchto soupeřů vyprodaná aréna. Zápasu hokejové bídy a nepřesností ale až do třetí třetiny chybělo gólové koření. Dvoubodovou výhru nakonec pro sebe urvali hosté díky trefě Juraje Mikúše na 2:1 minutu před koncem prodloužení!

Strapáč hattrickem uťal dvě černé série. Splašily se mi ruce, smál se - iSport.cz

Sport – Zprávy Google

iSport.cz

Strapáč hattrickem uťal dvě černé série. Splašily se mi ruce, smál se
iSport.cz
Video k článku. 720p 360p. REKLAMA. SESTŘIH: Olomouc - Hradec Králové 3:1. V posledních 14 minutách otočil vývoj hattrickem Strapáč · VŠECHNA VIDEA ZDE · Petr Strapáč se blýskl hattrickem. Miroslav Indrák v chumlu vítkovických hráčů · Sacha Treille ...
Strapáč zničil hattrickem favorita, Hanáci slaví body po čtyřech porážkáchSport.cz
Čaroděj Konrád a hattrick-hero... Читать дальше...

Karjala v ohrožení? Pavelka dostal pukem do obličeje a nedohrál

Hokej.cz

Byl mezi deseti vyvolenými jmény z Tipsport extraligy, která se objevila v nominaci trenéra národního týmu Miloše Říhy pro Karjala Cup. Teď je start sparťanského obránce Tomáše Pavelky na úvodním podniku reprezentační sezony dost možná v ohrožení.

Fotbal nestál za nic, přiznal Trpišovský. Bod z Letné považuje za ztrátu - Aktuálně.cz

iSport.cz

Fotbal nestál za nic, přiznal Trpišovský. Bod z Letné považuje za ztrátu
Vydechnout úlevou mohl po derby slávistický kouč Jindřich Trpišovský. Proti nabuzené Spartě, i přes řadu zranění, jeho tým vydoloval na Letné bod. Jste s ním spokojený? Vzhledem k průběhu zápasu je remíza zasloužená. Když jsme vedli 1:0, hráli jsme ...
Trpišovský: Derby? Fotbal za nic nestál. Tetteh byl nejlepší na hřištiiSport.cz
Zápas za nic nestál, bod je maximum... Читать дальше...

iSport.cz

Olomoučtí hokejisté po čtyřech prohrách v řadě konečně zabrali a doma porazili Hradec Králové 3:1, přestože dvě třetiny byli zralí na pátou facku. Moru však držel excelentní brankář Branislav Konrád a útočník Petr Strapáč, který v závěru během třinácti minut duel hattrickem otočil. Šlo o první trefy 29letého forvarda v této sezoně.