Apple udělal výřez do displeje MacBooku Pro, aby měl místo na kamerku

iDNES.cz

Apple v pondělí večer představil nové přírůstky do své řady notebooků pro profesionály. Dostaly nové výkonnější čipy z řady M1 a podle Applu i nejlepší notebookový displej na světě. Uživatelé si však budou muset zvyknout na výřez pro kamerku ve stylu telefonu iPhone.

Zemřel Colin Powell. Všechny jeho úspěchy překryla válka v Iráku

Parlamentnilisty.cz

Ve věku 84 let zemřel na komplikace spojené s onemocněním covid-19 bývalý republikánský ministr zahraničí Spojených států Colin Powell. Powell, jenž byl prvním afroamerickým ministrem zahraničí USA, během svého působení ve vládě George Bushe mladšího musel řešit zejména konflikty v Iráku a v Afghánistánu.

Juventus vyhrál počtvrté za sebou, gól Baráka v Miláně na body nestačil

Tenisové zprávy - iDnes

Fotbalisté Neapol jsou i po osmi kolech stoprocentní, ale tentokrát byli v italské lize blízko ztráty. Duel proti FC Turín rozhodli až devět minut před koncem. Český záložník Antonín Barák dal gól na AC Milán, ale Verona prohrála 2:3. Juventus ve šlágru zdolal AS Řím 1:0 a po nepovedeném vstupu do ročníku vyhrál počtvrté v řadě.

Poslední slovo Radky Kvačkové: Otázka věku

Česká Pozice

Ta otázka pořád ještě rezonuje: Volili staří jinak než mladí? A neměli by o budoucnosti rozhodovat vždycky spíš ti, kteří ji opravdu mají? Někteří to vidí jednoznačně.

Arsenal ztratil s Crystal Palace, remízu zachránil v nastavení Lacazette

iSport.cz

Fotbalisté Arsenalu v osmém kole anglické ligy díky brance z šesté minuty nastavení remizovali 2:2 s Crystal Palace. „Kanonýři“ díky tomu prodloužili sérii neporazitelnosti na pět zápasů a v tabulce jsou dvanáctí. Hosté jsou po třetím nerozhodném výsledku za sebou čtrnáctí.

Kanonýři zachránili aspoň bod v šesté minutě nastavení

Sport.cz

Fotbalisté Arsenalu v osmém kole anglické ligy díky brance z šesté minuty nastavení remizovali 2:2 s Crystal Palace. "Kanonýři" díky tomu prodloužili sérii neporazitelnosti na pět zápasů a v tabulce jsou dvanáctí. Hosté jsou po třetím nerozhodném výsledku za sebou čtrnáctí.