2021

Новости за 26.11.2021

Házenkářky na úvod přípravného turnaje v Chebu prohrály se Švýcarskem

Tenisové zprávy - iDnes

České házenkářky v úvodním utkání na přípravném turnaji O štít města Chebu nezvládly roli favoritek a po špatném výkonu prohrály se Švýcarskem 25:29. V pátek nastoupí svěřenkyně trenéra Jana Bašného proti širšímu výběru Norska, v sobotu pak proti Islandu. Turnaj na západě Čech je pro reprezentační celek generálkou na prosincové mistrovství světa ve Španělsku.

ONLINE: Jablonec - Alkmaar 1:1 po půli, domácí vedli, z otočky vyrovnal Evjen

Fotbal.idnes.cz

Jablonečtí fotbalisté hrají po poločase v Konferenční lize s nizozemským Alkmaarem nerozhodně 1:1. Skóre otevřel po přímém kopu hlavou Miloš Kratochvíl, hosté však srovnali krátce před přestávkou zásluhou Hakona Evjena. Sledujte druhé dějství v podrobném online přenose.