Nový typ politika? Moderátor Čestmír Strakatý reflektoval na sociální síti střet miliardáře, matematika a prezidentského kandidáta Karla Janečka s redaktorkou Deníku N. Důvodem je rozhovor, v němž se filantrop přirovnal k ukrajinskému prezidentovi a za nějž sklidil vlnu výsměchu. Janeček se později za své hrubé výrazy, kterými Roubalovou počastoval, omluvil a uznal své nevhodné chování.

Z téhle postavy jde strach: Klára Melíšková v roli podezřelé sestry exceluje - Expres.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Z téhle postavy jde strach: Klára Melíšková v roli podezřelé sestry exceluje  Expres.cz
  2. Klára Melíšková: Nadchla diváky v seriálu Podezření – eXtra.cz  eXtra.cz
  3. Denisa Barešová: Nejsilnějším momentem pro mě je, když se Tereza na Hanu nedívá jako na mámu, ale jako na vražedkyni  TVGURU.cz
  4. Minisérii Podezření vidělo přes milion diváků! Melíšková v brýlích  Blesk.cz
  5. Podezření o tenké hranici mezi vinou a nevinou  Novinky.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu... Читать дальше...

Měl tenhle gól platit? Přerov snížil po sporné situaci

Hokej.cz

Přerov nastartoval obrat proti Jihlavě gólem ze sporné situace. Jakub Kubeš skóroval brankou v poslední vteřině druhé třetiny. V momentě, kdy Kubeš puk dorážel, na časomíře nad ledem zbývala poslední desetina.

Znojemští Orli podlehli Salcburku i počtvrté a skončili ve čtvrtfinále

Sport.cz

Hokejisté Znojma vypadli ve čtvrtfinále mezinárodní rakouské hokejové ligy ICEHL s favorizovaným Salcburkem po prohře 0:4 na zápasy. Sérii s vítězem základní části mohli Orli zdramatizovat dnes na domácím ledě, ale prohráli 0:1 po gólu finského útočníka Jana-Mikaela Järvinena už ze druhé minuty.

Celní správa: Celníci na jižní Moravě měli rušný den

Padělané zboží v hodnotě téměř sedm a půl milionu korun, nelegálně převážená nafta, dva bary provozující nelegální hazard a řidič mezinárodní dopravy bez patřičného povolení – to vše řešili jihomoravští celníci v průběhu jednoho dne.

Svoboda pomohl Plzni odvrátit konec sezony nulou: Je to spíš ostuda

iSport.cz

Tenhle mejdan ještě nekončí. Plzeň vítězstvím 1:0 ve čtvrtém utkání vyrovnala stav série předkola s Mladou Boleslaví a zažehnala konec sezony. Rozhodne čtvrteční pátý duel na jejím ledě. „Byli jsme fakt naštvaní a chtěli to urvat za každou cenu. To se nám podařilo,“ liboval si Miroslav Svoboda, který se poprvé v play off postavil do branky Indiánů. Pokryl 32 střel a uhájil nulu, svoji první v této sezoně.

Sokolov a Prostějov jsou v semifinále, Vsetín a Přerov si vynutily páté duely

Hokej.iDnes.cz

Hokejisté Sokolova postoupili poprvé v historii do semifinále první ligy. Baník porazil ve čtvrtém duelu čtvrtfinále doma Třebíč 3:0 a vyhrál sérii 3:1 na zápasy. Postup slaví také Prostějov, který vyřadil vítěze základní části Litoměřice díky domácí výhře 6:5 v prodloužení. Druhý tým dlouhodobé soutěže Vsetín odvrátil vyřazení na ledě pražské Slavie díky výhře 3:2 v prodloužení. Čtvrteční rozhodující pátý zápas si vynutil také Přerov, který doma zdolal Jihlavu 3:2 v prodloužení.

Recept na Techniku? Obrana a nervy z oceli. Teď se Hracholskij těší na finále

Hokej.cz

Junioři Písku zvítězili v semifinálové bitvě s Technikou v nejkratším možném čase. Vyhráli 3:0 a na zápasy, ale podle útočníka Jehora Hracholského to nebylo tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Teď už však Králové ladí formu na sobotu, kdy nastoupí do finálové série proti Přerovu.

„Zapomínané“ výročí – 15. březen 1939

Outsider Media

Mějme na paměti, zvláště v této těžké době, že riziko vyhlazení vždy přišlo na Slovany ze Západu. Ti Polabští to neustáli, tak "zmizeli". A nikdo z nás by tu dnes nebyl (a nikdo by tak nemohl vést ani jakékoliv neadekvátní řeči, překrucující historii), pokud by Sovětský svaz válečnou kampaň v letech 1941-43 prohrál.

SESTŘIHY: Drama v předkole! Kometa, Plzeň i Vítkovice vydřely pátý zápas

iSport.cz

Předkolo Generali Česká play off se dramatizuje! Hokejisté Komety Brno ve čtvrtém utkání vypjaté série s Libercem i bez hvězdného Petera Muellera vyhráli 3:2 po skvělém obratu a za stavu 2:2 na zápasy si vynutili pátý zápas. Souboj č. 5 o postup do čtvrtfinále si vybojovala také Plzeň, která vyhrála 1:0 v Mladé Boleslavi.  Do dalšího kola bojů o Masarykův pohár se nepodařilo dostat ani Olomouci, která v divoké přestřelce prohrála 3:4 s Vítkovicemi. O postupujících do čtvrtfinále se definitivně rozhodne ve čtvrtek.