1. Pozitivní signály z jednání nepřehluší ruské ostřelování, vzkázal Zelenskyj  iDNES.cz
  2. Signály z jednání jsou pozitivní, ale nepřehluší ruské ostřelování, řekl Zelenskyj  Novinky.cz
  3. Dohoda s Putinem? Rusko nepodepisuje smlouvy, aby je dodržovalo, míní ukrajinistka Víchová  iRozhlas.cz
  4. Zelenskyj: Signály z jednání jsou pozitivní, ale nepřehluší ruské ostřelování | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  5. Zelenskyj: Signály z jednání jsou pozitivní, ale nepřehluší ruské ostřelování... Читать дальше...

Šilhavý: Nebylo snadné dostat tým na správnou vlnu. Souček? Chtěl hrát do konce - iDNES.cz

1. Šilhavý: Nebylo snadné dostat tým na správnou vlnu. Souček? Chtěl hrát do konce  iDNES.cz
  2. Šilhavý: Proti Walesu si zahrají všichni hráči. Jak by mohla vypadat sestava?  Ruik
  3. Kurzy na kouče české reprezentace vypsány. Jaroslav Šilhavý už favoritem není  Sport News 24
  4. Šilhavý po Walesu: S hráči jsem se ještě neloučil. Mrzí mě zranění  iSport.cz
  5. Šilhavý bude mít po návratu z Walesu schůzku s vedením FAČR o budoucnosti u týmu  EuroFotbal.cz
  6. Zobrazit vše... Читать дальше...

Šilhavý po Walesu: S hráči jsem se ještě neloučil. Mrzí mě zranění

iSport.cz

PŘÍMO Z WALESU | Pár minut po remíze v Cardiffu hovořil s klidným hlasem, po boku mladíka Davida Zimy na tiskové konferenci hodnotil remízu 1:1 s Walesem. Jaroslav Šilhavý, který u českého národního týmu možná odtrénoval poslední zápas, přiznal, že po neúspěchu v baráži ve Švédsku bylo přepřáhnutí na přátelák na Ostrovech složité. „Ale myslím si, že jsme to zvládli,“ pravil.

Proč Souček hrál: Chtěl jsem pomoct nováčkům. Gól bych vyměnil za výhru

iSport.cz

Byl jediným hráčem, který se v přípravném utkání střelecky prosadil. Tomáš Souček zarazil v prvním poločase hřebík do sítě Walesu. Soupeř ale za dvě minuty vyrovnal na konečných 1:1. „Byla škoda, že jsme dali branku a vzápětí inkasovali. To nás hodně srazilo,“ popisoval reprezentační kapitán. Vyjádřil se i k tomu, proč šel do nedůležitého zápasu, když je v sezoně extrémně vytěžovaný ve West Hamu.

Poláci a Portugalci uspěli ve finále play off a zahrají si na MS

Sport.cz

Fotbalisté Portugalska porazili v úterním finále play off kvalifikace na mistrovství světa 2:0 Severní Makedonii a postoupili na turnaj v Kataru. Utkání rozhodl ve prospěch favorita dvěma góly záložník Bruno Fernandes. Na šampionátu nebude chybět ani Polsko, které si doma poradilo s přemožitelem českého výběru Švédskem rovněž 2:0.

Švédsku nepomohl ani Ibrahimović, na MS postupuje Polsko. Slaví i Portugalci - Aktuálně.cz - Aktuálně

1. Švédsku nepomohl ani Ibrahimović, na MS postupuje Polsko. Slaví i Portugalci - Aktuálně.cz  Aktuálně
  2. Poláci přemohli Švédy i díky penaltě, Portugalce poslal na šampionát Bruno Fernandes  iDNES.cz
  3. Fotbalisté Portugalska a Polska uspěli ve finále play off a zahrají si na MS | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  4. Švédové se na MS nepodívají, padli v Polsku. Postupují i Portugalci  iSport.cz
  5. Mistrovství světa - kvalifikace 2022 - reportáž a statistiky zápasu Portugalsko... Читать дальше...