Parlamentnilisty.cz

Proč jsme na tom nejhůř? „Ani covid, ani Putin, ani Babiš…“ Na téma, kdo může za ojedinělou mizérii na českém energetickém trhu, hovořili špičkoví experti na vlasteneckém setkání na zámku v Příčovech. Vyjádřili zásadní obavy z dostupnosti energií v republice. „Všechno jsou to jen hrátky s vašimi penězi,“ varuje energetický expert Ivan Noveský. „Stát odmítá řešit příčiny energetické krize,“ upozorňuje Vladimír Štěpán. Bývalý šéf Agrární komory Zdeněk Jandejsek si také přisadil: „Potraviny se dostanou... Читать дальше...

Za deset pět. Mistři Komety školili při exhibici své nástupce

Hokej.iDnes.cz

Pět medailí v deseti letech oslavila s fanoušky Kometa Brno zápasem současného týmu s vicemistry hokejové extraligy z roku 2012. Ti své soky rozstříleli 12:6, byť o výsledek v utkání šlo až v poslední řadě. „Vrátit se sem je úžasný zážitek, dnes to byla skvělá atmosféra a moc si to užíváme,“ rozplýval se kapitán mazáků Leoš Čermák.

Antické sloupy a kotel pod stěnou. Neskutečná atmosféra, chválil Ondra Němce

Sport.cz

Na historickém mnichovském Königplatzu před bránou Propylaea byly tisíce lidí ve varu. Sportovní lezec Adam Ondra na posledním ze čtyř boulderů potřeboval vylézt do první zóny, aby byl zlatý. Během vyhrazených čtyř minut se mu to nepovedlo, ale i tak bronzem z mistrovství Evropy potvrdil příslušnost k absolutní špičce.

Zmar. Barcelona v úvodu sezony nedokázala vstřelit ani branku

Sport.cz

Fotbalisté FC Barcelona se ani potřetí za sebou nedokázali prosadit proti Vallecanu a v úvodním utkání sezony španělské ligy s Rayem remizovali 0:0. K výhře katalánskému týmu debutující polský kanonýr Robert Lewandowski. Villarreal díky dvěma gólům Álexe Baeny zvítězil na hřišti Valladolidu 3:0. Espaňol zachránil bod v duelu se Celtou Vigo až v osmé minutě nastavení.

Výsledky 1. kola španělské fotbalové ligy

Sport.cz

Celta Vigo - Espaňol Barcelona 2:2 (45.+2 Aspas, 63. Paciencia - 72. Expósito, 90.+8 Joselu z pen.), Valladolid - Villarreal 0:3 (81. a 89. Baena, 49. Jackson),

Hokejovou exhibici týmů Komety vyhrál výběr z roku 2012

Sport.cz

Ve skvělé atmosféře zaplněné haly uspořádala hokejová Kometa Brno exhibiční akci s označením "Za deset pět", v níž proti sobě nastoupili bývalí a současní hráči. Duel skončil výsledkem 12:6 pro "staré", tým z roku 2012.

Bronzový Ondra! Stavěči chybovali, pomohl top „na číšníka“, využil sloupy

iSport.cz

PŘÍMO Z MNICHOVA | Byl kousek od zlata, ale lezec Adam Ondra je na mistrovství Evropy v Mnichově šťastný i za bronzovou medaili. V boulderingu si jí na historickém Königsplatzu vybojoval v extrémně těžkém závodě, který doprovázela frenetická atmosféra. To vše pod dohledem klasicistní brány Propylaea. V neděli ho čeká boj o další medaili v lezení na obtížnost.

Hokejisté Hradce Králové porazili na turnaji v Kitzbühelu 7:1 Mnichov

Sport.cz

Hokejisté Hradce Králové porazili na turnaj Red Bulls Salute v Kitzbühelu EHC Mnichov 7:1 a neděli se utkají od 19:00 ve finále s vítězem večerního zápasu mezi Salcburkem a Zugem. Pro Mountfield to byl první test před novou sezonou, v které jej ještě před startem extraligy čeká vystoupení v Lize mistrů. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na výhře podílel ruský útočník Nikita Ščerbak.

Hokej v číslech: Které týmy nejvíce oslabily?

Hokej.cz

Extraligové týmy už jsou v plné přípravě na nadcházející sezonu, která odstartuje v polovině září. Většina z nich tak má víceméně kompletní kádry, které bude už jen kosmeticky doplňovat. Máme tedy solidní představu, jak na tom týmy před startem ročníku jsou, a je tedy dobrý čas zhodnotit, jak se jim změny v kádrech vydařily.

Vegas řeší trable v brankovišti. Kdo zalepí díru po Lehnerovi?

NHL.cz

Je to pár dní, co Golden Knights oznámili, že Robin Lehner zmešká nejspíše kompletní příští ročník kvůli operaci. To je pro Vegas veliká komplikace, jelikož přišlo o jasnou jedničku. Kdo bude v následující sezoně hájit brankoviště celku z Nevady?

SESTŘIHY: V čele ligy Bohemians a Zbrojovka. Mistři urvali těsnou výhru

iSport.cz

Emotivní zápasy, spousta červených karet a výsledky, po nichž v neúplné tabulce vede FORTUNA:LIGU dvojice Bohemians + Brno. Klokani vezou tři body z Teplic, Zbrojovka si poradila s Mladou Boleslaví. Ve večerním zápase si pak Plzeň přivezla tři body ze zápasu s Hradcem Králové. Podívejte se na SESTŘIHY všech zápasu 3. kola.

Ponížení Manchesteru United. Od Brentfordu dostal čtyři góly za půli a je poslední | Aktuálně.cz - Aktuálně

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Ponížení Manchesteru United. Od Brentfordu dostal čtyři góly za půli a je poslední | Aktuálně.cz  Aktuálně
  2. Brentford - Manchester Utd. 4:0, Debakl! Ronaldův Manchester United odjíždí s výpraskem  Sport.cz
  3. United na ručník: na Brentfordu prohráli 0:4. To Arsenal i City si zastřílely  iDNES.cz
  4. Výbuch United! Prohráli 0:4 s Brentfordem. Citizens doma řádili  iSport.cz
  5. Brentford - Manchester Utd. 4:0, Manchester United vyfasoval debakl, Jesus zazářil při výhře... Читать дальше...

Plzeň v závěru vykřesala tři body. Rozhodl navrátilec Pilař

Sport.cz

Fotbalisté Plzně ve třetím kole první ligy zvítězili 2:1 nad Hradcem Králové. Východočechy v mladoboleslavském domácím azylu ve 29. minutě oslabil vyloučený Vojtěch Smrž. V závěru prvního poločasu úřadující mistry poslal do vedení Tomáš Chorý, ale těsně před pauzou vyrovnal Filip Kubala. V 84. minutě zápas rozhodl střídající bývalý královéhradecký hráč Václav Pilař.

SESTŘIH: Hradec - Plzeň 1:2. Drama proti deseti, tlak zužitkoval Pilař