Новости за 29.08.2022

"Za tohle jsem červenou ještě nezažil." Trpišovského namíchlo vyloučení Ousoua - Aktuálně.cz - Aktuálně

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. "Za tohle jsem červenou ještě nezažil." Trpišovského namíchlo vyloučení Ousoua - Aktuálně.cz  Aktuálně
  2. Slavia nedala Brnu šanci. Liberec si poradil se Slováckem, Sigma znovu padla  Sport.cz
  3. Brno - Slavia 0:4, hosté byli poločas v oslabení. I tak soupeře přehrávali - iDNES.cz  iDNES.cz
  4. Deset tisíc diváků smutnilo, Zbrojovka dostala od Slavie čtyři góly  Břeclavský deník
  5. SK Slavia Praha  SK Slavia Praha
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Lyon v přesile remizoval, bod PSG proti Monaku zachránil Neymar z penalty

Fotbal.idnes.cz

Fotbalisté PSG prohrávali v utkání s Monakem v poločase o gól. Domácí tlačili, ale podařilo se jim pouze vyrovnat zásluhou Neymarovy penalty, a tak mají bod za remízu 1:1. Nerozhodně hrál také Lyon, který přijel do Remeše získat třetí výhru v řadě, ale domácí fotbalisté udeřili první. I přes své vyloučení nenechali soupeře zápas zvrátit. Hosté vyrovnávali až v závěru zásluhou Dembeleho a vezou výsledek 1:1.

Salernitana s Atalantou berou tři body. Neapol jde navzdory remíze do čela

Neapol v rámci 3. kola italské nejvyšší fotbalové soutěže remizovala ve Florencii 0:0, o skóre tak jde na první místo ligové tabulky. Za domácí nastoupil Antonín Barák, odehrál celých 90 minut. Atalanta Bergamo dokráčela pro druhou výhru na hřišti Hellas Verona a zápas zvládla poměrem 1:0. Utkání mezi Salernitanou a Sampdorií sice nemělo jasného favorita, ale čtyřmi góly se nakonec blýskli domácí fotbalisté a Janov porazili 4:0.

Tecl byl v Brně u všech gólů Slavie: Jsem rád, že je Zbrojovka v lize, usmíval se

iDNES.cz

V současné fazoně je útočník Stanislav Tecl pro pražskou Slavii nezastupitelný. Až tak, že i když někteří hráči červenobílých dostali po čtvrtečním postupu do základní skupiny Evropské konferenční ligy na nedělní šlágr v Brně volno, matador Tecl stál opět na hrotu. Formu potvrdil, byl u všech čtyř gólů fotbalové Slavie a měl zásadní vliv na její hladké výhře 4:0.