2022

Новости за 24.11.2022

Španělsko si rekordně smlslo na bezzubých Kostaričanech. Byli jsme fenomenální, těšilo Enriqueho

Sport.cz

Sedm kulí jako v Sarajevu. Španělé ve svém úvodním duelu MS v Kataru narozdíl od jiných favoritů nezaváhali a outsidera z Kostariky smetli sedmigólovým debaklem. Konečná výhra 7:0 pro ně navíc znamenala vůbec nejvyšší vítězství z historicky všech jejich duelů na světových šampionátech. „Když se vám daří tak, jako nám dnes, fotbal je skutečně nádherný sport,“ pochvaloval si povedené představení svého mužstva kouč Luis Enrique.

Musk nepustí konspirátora na Twitter. Kvůli smrti dětí

Novinky

Elon Musk, novopečený majitel Twitteru, nedovolí Alexi Jonesovi, americkému šiřiteli konspiračních teorií, vrátit se na tuto platformu krátkých zpráv, přičemž toto rozhodnutí mohlo být ovlivněné smrtí Muskova prvorozeného dítěte.

Belgie vstoupila do MS hubeným vítězstvím, Courtois chytil penaltu

Sport.cz

Fotbalisté Belgie vstoupili do mistrovství světa v Kataru vítězstvím 1:0 nad Kanadou. Zápas skupiny F rozhodl ve prospěch bronzových medailistů z minulého šampionátu ve 44. minutě útočník Michy Batshuayi. Za bezbrankového stavu v 11. minutě neproměnila penaltu jedna z kanadských opor Alphonso Davies.

NHL ONLINE: Nálož 15 zápasů! Rozjetý Boston s českou letkou vyzývá Floridu

iSport.cz

Den díkůvzdání se v Severní Americe v noci ze středy na čtvrtek ponese i ve znamení NHL. Do akce vplouvá rovných 30 týmů s řadou českých zástupců na soupiskách. Boston s Davidem Pastrňákem a dalšími krajany hájí své postavení v čele tabulky na ledě Floridy. Zezadu se na Bruins tlačí hráči Devils, kteří zažívají fantastickou formu, když neprohráli posledních 13 utkání. V brankovišti je jistí český gólman Vítek Vaněček. Nečasova Carolina vítá Arizonu, Tomáš Hertl a jeho San Jose usiluje o body v Seattlu. Читать дальше...