2022

Новости за 30.11.2022

Pan Hořava má obrovský respekt a všichni šlapou, jak on řekne, popisuje sparťan Horák

Sport.cz

Léčba novým koučem viditelně i výsledkově zabírá. Hokejová Sparta přetlačila v úterním utkání, které bylo pro oko diváka ale jinak spíše utrpením, Třinec 1:0 a pod trenérem Hořavou vyhrála také čtvrtý duel. Rozhodla v 59. minutě a střelec vítězného gólu Roman Horák věděl: „Dřív bychom takové utkání možná ztratili. To je to nabrané sebevědomí a víra týmu. Všechno se zvedá." A tak se najednou tým ze dna dostal nadohled první čtyřce.

Snaha Íránu ve druhé půli nestačila, USA přinesl postup obětavý gól Pulisice - ČT sport

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Snaha Íránu ve druhé půli nestačila, USA přinesl postup obětavý gól Pulisice  ČT sport
  2. Írán - USA 0:1, SESTŘIH: Američané v hektickém závěru udrželi těsný postupový náskok  Sport.cz
  3. Páka na íránské hráče: Před bitvou s USA zaklekl režim na jejich rodiny  SeznamZprávy.cz
  4. Írán - USA 0:1, drama v závěru, postup ze skupiny slaví Američané  iDNES.cz
  5. Gól v utkání Írán – USA: Pulisic – 0:1 (38. min.) – ČT sport – Česká televize  ČT sport
  6. Zobrazit vše o tomto... Читать дальше...

Program play off MS 2022: osmifinále Anglie - Senegal, kdo hraje o postup?

iSport.cz

Program v základních skupinách na MS ve fotbale pomalu finišuje. Kdo postoupí do play off mezi 16 nejlepších týmů? Zůstane mezi neúspěšnými některý z favoritů? Podívejte se na pavouka MS 2022 a postupně se tvořící osmifinálové dvojice. Jaká je postupová matematika v dohrávaných skupinách? Vše, co potřebujete vědět o play off MS v Kataru  sledujte na iSport.cz.

Mistři obratů končí. Šňůru Pardubic usekli Tygři: chtěli, ať se píše o nich

iSport.cz

Pardubice psaly výhry hráběmi, jedna, dva, osm, třináct. Ale čtrnáctý zub z nástroje vypadl. Poprvé od 13. října Dynamo prohrálo, počíhal si na něj Liberec. „Všichni jsme cítili, že tady můžeme jenom získat. Chtěli jsme, aby se psalo spíš o nás, než o jejich unikátní sérii,“ přiznal velkou motivaci kapitán Tygrů Michal Bulíř. OK, splněno.  Čtrnáctou výhru v řadě Pardubice nepřidaly, ódy na rekord se nekonají. Poklona Liberci za výhru 3:1.

Írán - USA 0:1, drama v závěru, postup ze skupiny slaví Američané - iDNES.cz

1. Írán - USA 0:1, drama v závěru, postup ze skupiny slaví Američané  iDNES.cz
  3. Bílé růže a zabavené pasy. Írán zápas s "velkým satanem" zvládl, teď se chystá odveta - Aktuálně.cz  Aktuálně
  5. MS 2022 - Fotbal | Jiří Saňák: V Íránu mi zabavili pas, musel jsem utéct  iDNES.cz