2023

Новости за 08.01.2023

Přesilovky? Něco strašného. Pulpán chce hrát ještě dál

HC Energie Karlovy Vary

Tomáš Hála - Oslavil 600. zápas v Tipsport extralize, ale výsledek si asi představoval jinak. Lukáš Pulpán byl v nedělním utkání střelecky velmi aktivní, ani to nepomohlo k lepšímu výsledku. Problémem týmu jsou hlavně přesilové hry a neproměňování šancí.

Derby v Klášterci rozhodla předposlední minuta

SK Kadaň

Redakce - p>K l á š t e r e c n/ O h ř í / K a d a ň - První zápas v novém roce na Kadaň čekalo derby na kláštereckém ledě. Zápas byl většinu času vyrovnaný. Dvakrát se do vedení dostal domácí tým, Kadaň ale dvakrát vyrovnala. Domácí několikrát zachránil gólman, který chytil několik gólových šancí. Jeho kouzlo ale v předposlední minutě odčaroval Pavel Holan a rozhodl o tříbodovém vítězství Kadaňských. Další utkání sehraje Kadaň 14. ledna na domácím ledě se Slovanem Louny. Foto: www.presskadan.cz

Brankářská akademie pokračuje i v roce 2023

FC Slovan Liberec

Mikuláš Borkovec - Po úspěšném podzimu a velkém zájmu pokračuje Brankářská akademie pro nadějné brankáře z regionu i v roce 2023. První trénink v letošním roce proběhne již 16. 1. 2023 v 17:15. Trénink se koná na stadionu U Nisy, sraz je tradičně u recepce hlavního stadionu. Máte zájem se zúčastnit tréninku? Je potřeba se registrovat na tomto odkaze - REGISTRACE

Osmá výhra v řadě a Juventus už je druhý. Inter jen remizoval s Monzou

iSport.cz

Fotbalisté Juventusu v 17. kole italské ligy porazili Udine 1:0 a poskočili na druhé místo neúplné tabulky. Rozjetý turínský tým v Serii A naplno bodoval poosmé za sebou bez inkasované branky. Fiorentina s reprezentačním záložníkem Antonínem Barákem na lavičce rovněž doma zdolala Sassuolo 2:1. Čtvrtý Inter Milán na hřišti nováčka Monzy v nastaveném čase ztratil vítězství a remizoval 2:2.

Rusové střílet nepřestali. Hodinu před koncem příměří zaútočili na Záporoží - SeznamZprávy.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Rusové střílet nepřestali. Hodinu před koncem příměří zaútočili na Záporoží  SeznamZprávy.cz
  2. Putin byl na vánoční bohoslužbě sám  Novinky.cz
  3. Příměří dodržujeme, tvrdí Moskva. Ostřelování pokračuje z obou stran  iDNES.cz
  4. Putin byl v Kremlu na vánoční mši sám  SeznamZprávy.cz
  5. Putin vánoční bohoslužbu konanou v Kremlu navštívil sám | ČeskéNoviny.cz  České noviny
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Volejbalisté Karlovarska uhájili před Libercem vedení v lize

iDNES.cz

Volejbalisté mistrovského Karlovarska po 19. kole uhájili vedení v extraligové tabulce před libereckou Duklou. Oba týmy mají shodně bodů (48), Západočeši ale o jedno vítězství více. Další dnes přidali proti předposlední Příbrami, stejným výsledkem 3:1 Liberec zdolal doma sedmé Brno.

Beskydský kapitán Motyčka: Konečně jsme doma vyhráli za tři body

iDNES.cz

Až na osmnáctý pokus volejbalisté Black Volley Beskydy v tomto ročníku extraligy vyhráli bez ztráty setu – v sobotu porazili Odolenou Vodu 3:0. „Druhý a třetí set jsme snad poprvé doma zahráli konstantně,“ pochvaloval si beskydský trenér Michal Provazník.

Twitter propouští další zaměstnance starající se o moderaci obsahu

Novinky

Společnost Twitter, kterou vlastní miliardář Elon Musk, se uchýlila k dalšímu propouštění zaměstnanců. V kancelářích v Singapuru a Dublinu v sobotu dostalo výpověď nejméně 12 lidí starajících se o moderaci obsahu na stejnojmenné sociální síti, píše agentura Bloomberg.

Vaněček slavil s New Jersey vítězný obrat proti Rangers

iDNES.cz

Sobotní program hokejové NHL otevřel předehrávaný duel mezi New Jersey a Rangers. Domácí v bráně s Vítkem Vaněčkem dlouho dotahovali ztrátu, ve třetí třetině však dokázali srovnat na 3:3 a v prodloužení završil vítězný obrat Devils bek Damon Severson