iDNES.cz

Ke kompletnímu obsazení Doněcké a Luhanské lidové republiky potřebuje Rusko až dva roky, odhadl ruský oligarcha a šéf žoldnéřské Vagnerovy skupiny Jevgenij Prigožin. V rozhovoru s ruským propagandistou Semjonem Pegovem řekl, že na dosažení Dněpru bude Rusko potřebovat ještě jeden rok navíc.

Mistrovský sprint v Oberhofu: 14. Krčmář, 15. Štrtecký

Český svaz biatlonu

Výborná běžecká forma a fantastické lyže pomohly českým biatlonistům k velmi dobrým výsledkům ve sprintu na mistrovství světa v Oberhofu. Michal Krčmář skončil se dvěma chybami 14., Jakub Štvrtecký se třemi chybami 15. Velmi dobrý výsledek zaznamenal i 24. Adam Václavík. Report Oberhof byl od rána pod mlhou a dlouho nebylo jasné, zda se dnes […]

Hložek se trefil potřetí v bundeslize. Leverkusen i bez Schicka vyhrál

iSport.cz

Útočník Adam Hložek se svým třetím gólem v německé fotbalové lize podílel na vítězství Leverkusenu na hřišti Hoffenheimu 3:1. Bayern Mnichov si poradil s patnáctou Bochumí 3:0 a zůstává na prvním místě. Osmnáctiletý Jamie Bynoe-Gittens po minutě na hřišti překonal Jiřího Pavlenku a rozhodl o výhře Dortmundu v Brémách (2:0).

Dallas proti Tampě, Carolina vyzve Jezdce! NHL čeká čtrnáct duelů

NHL.cz

Nejprestižnější hokejová liga světa chystá večerní maraton. Světla se rozsvítí celkem na čtrnácti stadionech. Vše odstartuje již v osmnáct hodin soubojem Red Wings a Canucks. Malou ochutnávkou zápasové nabídky může být měření sil Minnesoty s New Jersey nebo klání Bostonu s Capitals.

Slušný start, bídná druhá třetina. Naše hra se totálně sesypala, říká Kovář

Hokej.iDnes.cz

Do dvanácté minuty držel národní tým v duelu s Finskem na Švédských hrách nerozhodný stav. Pak ale začal soupeř střílet góly a Češi dlouho nenacházeli odpověď. Za klíčový moment označili čeští hokejisté nástup do druhé třetiny, kde místo kontaktního gólu Seveřané rychle odskočili na rozdíl čtyř gólů.

Celebrity pějí ódy na ledové koupele, vědecké ohlasy jsou opatrné

iDNES.cz

Noření se do ledové vody nebo do vany s kostkami ledu se v posledních letech stalo hitem sociálních sítí. Příznivci otužování tvrdí, že díky němu mají lepší náladu, více energie, jsou méně nemocní nebo jim pomáhá jim hubnout. Vědci jsou však opatrní. Není jasné, jestli může mít stejný účinek i příležitostné ponoření do ledové vody, píše agentura AP.

V Praze kdo s koho. Už i Nizozemky mohou být na Česko moc vysoké

Tenisové zprávy - iDnes

České basketbalistky mohou v neděli oslavit patnáctý postup na mistrovství Evropy za sebou. V závěrečném utkání kvalifikace nastoupí proti Nizozemsku a k účasti na červnovém šampionátu v Izraeli a Slovinsku mohou i prohrát maximálně pětibodovým rozdílem. Zápas v Praze na Královce začne v 18:00.

Flek: Člověk musí věřit do poslední vteřiny, byť je to prakticky nereálné

Hokej.cz

(MALMÖ, od naší zpravodajky) Česká hokejová reprezentace na cenný skalp švédského výběru navázat nedokázala a s Finy utrpěla nelichotivou porážku 1:6. Přestože svěřenci Kariho Jalonena prohrávali po druhé třetině 0:6, útočník Jakub Flek byl až do poslední chvíle koncentrovaný a nabuzený s výsledkem něco udělat. V samotném závěru k tomu dokonce neměl příliš daleko, když se dostal do samostatného úniku.

Zlín - Teplice 2:1, první výhra kouče Vrby, domácí rozhodli lepším úvodem

iDNES.cz

Po dvou remízách se nový zlínský trenér Pavel Vrba poprvé může radovat z vítězství, v 19. kole jeho svěřenci porazili v záchranářském duelu Teplice 2:1. Ke třem bodům je nasměroval lepší vstup do zápasu, v 17. minutě vedli o dva góly díky Balajovi s Fillem. Za hosty jen snížil Vachoušek.

Mlha, vítr a černé šmouhy. Regulérní podmínky? Úplně ne, řekl Krčmář

iSport.cz

PŘÍMO Z OBERHOFU | Dole v městečku mlha a silnější nárazový vítr. Nahoře na stadionu? Sice vítr o poznání slabší, zato mlha vydatnější. Tak to vypadalo v sobotu kolem poledne v Oberhofu, kde se právě koná mistrovství světa biatlonistů. Před sprintem mužů se chvíli dokonce zdálo, že dojde minimálně k odkladu jeho začátku, nakonec ale Johannes Thingnes Bö vystartoval za dalším zlatem přesně v 14:30, jak měl. Čeští muži přiblížili, jaké to bylo při jejich nástřelu i během závodu.

Zlín porazil Teplice 2:1 a poprvé pod Vrbou zvítězil

Ceske Noviny

Zlín - Fotbalisté Zlína porazili v 19. kole první ligy Teplice 2:1 a v nejvyšší soutěži premiérově zvítězili pod vedením trenéra Pavla Vrby. Domácí rozhodli o třetí výhře v ligovém...