Новости за 16.05.2023

Hrubec: Důvěry si vážím. Když nebudu chytat, neurazím se. Přijmu každou roli - iDNES.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Hrubec: Důvěry si vážím. Když nebudu chytat, neurazím se. Přijmu každou roli  iDNES.cz
  2. Historická porážka s Lotyši. A rozpaky s gólmany… Kouč nechtěl vysvětlovat  iSport.cz
  3. Lotyše jsme nepodcenili, míní Hrubec. Když nebudu chytat? Neurazím se  Hokej.cz
  4. MS hokej 2023 | Jestli si nějaký gól vyčítám? Nevím, probereme si to s trenérem. Za důvěru jsem rád, prohlásil Hrubec  Sport.cz
  5. Ze zákroku střela. A vlastňák! Chválený Hrubec: Asi bych to udělal stejně  iDNES.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Historická porážka s Lotyši. A rozpaky s gólmany… Kouč nechtěl vysvětlovat

iSport.cz

PŘÍMO Z RIGY | Uf… Tohle bolí. Český tým hlásí v Rize po sérii zdravotních karambolů i první výsledkové zaváhání. Poprvé v historii vzájemných zápasů na šampionátu prohrál s Lotyši. 3:4 v prodloužení. A mohlo být ještě hůř, porážku v normální hrací době odvrátil až v 57. minutě klíčový obránce Michal Kepmný. Ukázalo se, co se dalo čekat. Že bez zraněného Filipa Chytila je tým oslabený. V brance se představil Šimon Hrubec, který neuchvátil. Jak to bude v brankovišti dál? Zásadní otázka…

Historická porážka! Na Lotyše jsme nenašli recept, smutní kapitán Červenka

Hokej.cz

(RIGA, od našeho zpravodaje) Čeští hokejisté nenavázali na úvodní dvě vítězná vystoupení se Slováky a Kazachstánci. Houževnatým domácím Lotyšům podlehli 3:4 v prodloužení, šlo vůbec o historicky první porážku s tímto soupeřem. „Z naší strany to nebylo ideální,“ přiznává kapitán Roman Červenka.

Sampdoria inkasovala v nastavení a natáhla sérii bez vítězství

Fotbal.idnes.cz

Už jistě sestupující fotbalisté Sampdorie Janov v 35. kole italské ligy remizovali s Empoli 1:1 a poosmé za sebou nedokázali vyhrát. Na domácím stadionu sice od 34. minuty vedli po gólu Alessandra Zanoliho, ve třetí minutě nastavení však rozhodl o dělbě bodů Roberto Piccoli.

OČIMA MISTRA: Proti Lotyšsku jsme nebyli lepší, bod je příznivý. Chytil obrovsky chyběl

Sport.cz

Stejně jako na zápas s Kazachy, tak i proti Lotyšům (3:4 po prodloužení) jsem se díval přímo z Rigy. A bohužel musím říct, že zápas dopadl tak, jak měl. Bod je pro nás nakonec příznivý, protože jsme proti aktivní reprezentaci Lotyšska měli problémy. Soupeř měl větší touhu po vítězství a bylo na něm znát, že má kvůli předchozím zápasům nůž na krku.

NHL ONLINE: Dallas - Seattle. Sedmý duel. Faksa hraje o finále konference

iSport.cz

V play off NHL se čeká na poslední postupující tým do boje o postup do finále Stanley Cupu. O postup do finále konference hrají hokejisté Dallasu a Seattlu v nevyzpytatelném sedmém zápase. V dresu Stars nastupuje do rozhodujícího utkání také český útočník Radek Faksa. Na vítěze čeká v dalším kole vyřazovací části Las Vegas. ONLINE přenos utkání sledujte na iSport.cz.