2023

Новости за 07.12.2023

NHL ONLINE: Nečas proti McDavidovi. V akci jsou také Faksa či Zohorna

iSport.cz

Hokejový program v noci ze středy na čtvrtek nabízí čtyři zápasy NHL. A opět nebudou chybět představení českých hokejistů. Útočník Radek Faksa v dresu Dallasu nastupuje na hřišti Floridy. Tampa Bay hostí Pittsburgh, za který nastupuje Radim Zohorna. V duelu St. Louis proti Las Vegas by mohl dostat šanci z farmy povolaný brankář Jiří Patera. Zřejmě nejzajímavější podívaná se nabízí v Edmontonu. Na ledě Oilers pod vedením Connora McDavida se představuje Carolina s Martinem Nečasem. ONLINE přenosy utkání... Читать дальше...

Košťálka mrzely prořídlé tribuny: Překvapilo nás to. Ztráta je hratelná

iSport.cz

Hororová první třetina, v jejíž polovině už Roman Will seděl na střídačce a v 16. minutě svítilo na kostce skóre 0:4. Dynamo Pardubice ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Lukko Rauma před nebývale nízkou návštěvou přeci jen zabralo a manko stáhlo, druhým gólem v pokračující přesilovce snižoval na 2:4 Jan Košťálek. Obrat se ale nekonal, domácí mohutně dotahovali až v poslední pětiminutovce, padli 4:6 a v odvetě ve Finsku mají co dohánět. „Jsou to furt jen dva góly, zápas je hratelný,“ nehází flintu do žita ofenzivní bek.