2017

Новости за 02.12.2017

Põlva Serviti alistas jälle Kehra ja jõudis karikafinaali

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Käsipalli karikavõistluste esimeses poolfinaalis jätkas Põlva Serviti samast, kus neljapäeval meistriliiga mängus jäädi ehk mängis kindlalt üle HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ja jõudis finaali. Karikakaitsja võidunumbrid Kehra spordihoones olid 24:16 (16:7).

Eve Noormetsa tunnustati Ugalas toimunud tantsuetendusel

Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja stipendiumi tänavune laureaat on Viljandi tantsuõpetaja Eve Noormets, keda tunnustati laupäeval Ugala teatris toimunud tantsuetendusel.

Mõõn jätkub: Dortmund sai kümne mehe vastu läbi häda viigipunkti

Postimees

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas ei saa kuidagi mängu käima Dortmundi Borussia – kui eelmises voorus osati Schalke vastu maha mängida neljaväravaline eduseis, siis seekord lepiti võõrsil Leverkuseni Bayeri vastu 1:1 viigiga. Seejuures mängis Leverkusen suurema osa mängust kümnekesi, sest 41. minutil sai punase kaardi Wendell.

Ennustajakana teab, kes võidab näosaate

Postimees

Pühapäeval selgub Saku Suurhallis toimuvas suures finaalis «Su nägu kõlab tuttavalt» kuuenda hooaja võitja. Parima parodeerija tiitlile pürgivad Elina Born, Marta Laan, Valter Soosalu ja Daniel Levi.

Aasta hiiesõbra tiitli sai Eha Metsallik

Hiite Maja Sihtasutus tunnustas täna Tartus Eesti Rahva Muuseumis hiiesõbralikke inimesi ja tegemisi.

Liverpool küttis uustulnukale sauna, Klavan vaatas mängu pingilt

Postimees

Liverpooli jalgpalliklubi alistas Inglismaa kõrgliigas võõrsil suurelt 5:1 Brighton & Hove Albioni, äsja külmetushaigusest paranenud Eesti koondise kapten Ragnar Klavan jälgis kohtumist varumeeste pingilt. Emre Can ja Roberto Firmino viisid Liverpooli pooltunni möödudes 79 sekundi sees löödud väravatega 2:0 juhtima, teise poolaja alguses lisas Firmino veel ühe tabamuse. Glenn Murray realiseeris küll võõrustajate kasuks penalti, ent kohtumisele panid punkti Philippe Coutinho kaval karistuslöök ja Brightoni keskkaitsja Lewis Dunki omavärav.