2018

Новости за 16.01.2018

Avo Keel kordusmängust: tänase põhjal ei ütleks, et meil võimalust pole

Ohtuleht

Pärnu võrkpallimeeskond vandus täna kodusaalis CEV Challenge Cup 1/8-finaali avamängus 3:1 (25:22, 19:25, 25:19, 25:22) alla Belgia satsile Meneni Par-ky. Kui enne kohtumist oli õhus kartus, et vastased võivad liiga kõvast puust olla, siis peatreener Avo Keele hinnangul oli teisel pool võrku täiesti mängitav vastane. Esimesed kaks geimi omavahel poolitanud meeskondadest sai kolmandas geimis paremini minema Menen, kes võitis geimi 25:19. Neljas geim tundus vastupidiselt jälle pärnakatele minevat,... Читать дальше...

«Radar»: Vene valitsus ajas Eesti Pelmeenikunni pankrotti

Postimees

Kuidas pelmeenidega miljoneid teenida? Sellele küsimusele oskab vastuse anda Aleksandr Musarov. Ta on ärimees, kes suutis aastate jooksul Eestis ülesse ehitada ettevõtte, mis turustab poolfabrikaatе kõigis kolmes Balti riigis. «Radari» kohtumine Pelmeenikunniga algab ringkäiguga Jüris asuvas tehases. Tootmispinda on siin üle 10000 ruutmeetri ehk kahe jalgpalliväljaku jagu.

HUKKUNUD KAEVURI LESK: Hea tahte märki ei tehta kaks aastat hiljem!

Ohtuleht

Eile astusid Eesti Energia tütarettevõtte Enefit Kaevandused AS, selle endine peainsener Igor Agutin ja ohutustehnika insener Vladimir Šalašinski kahe kaevuri surma põhjustamises Viru maakohtu ette. Ilmselt jäävadki traagilise tööõnnetuse täpsed asjaolud selgusetuks, kuid hukkunud läbindajate leski paneb muretsema see, et taolised õnnetused pole välistatud ka tulevikus.

Rooba: oli väga raske mäng

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Robert Rooba tööandja Jyväskylä JYP mängis jäähoki Meistrite liiga poolfinaali korduskohtumises Trineci vastu maha 2:1 eduseisu, kuid kindlustas karistusvisete järel koha finaalis.

Põlva Serviti alustas aastat võiduga

Postimees

Teisipäeval algas käsipalli meistriliigas 12. voor – 2018. aasta esimene – ühe kohtumisega Kalevi spordihallis, kus liider Põlva Serviti oli kindlalt üle võõrustaja HC Tallinnast 42:28 (18:14). Põlvalased jätkavad punktikaotuseta liidrina, pealinlased on enne ülejäänud kolme 12. vooru mängu 14 silmaga kolmandal kohal.

Prügifirma põhjendab kehva teenust autojuhtide puudusega

Harjumaa Harku valla inimesed on rahulolematud, sest jäätmekäitlusfirma Eesti Keskkonnateenused ei täida prügiveolepingut. Ettevõte toob vajakajäämiste põhjusena esile selle, et väga raske on leida häid prügiautojuhte. Harku vallavalitsus on probleemiga kursis ja kaalub võimalust korraldada valla jäätmeveole uus riigihange.