2018

Новости за 08.04.2018

Epp Mäe: EM-lt medalita naasta oleks pettumus

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Eesti parim naismaadleja Epp Mäe valmistub Euroopa meistrivõistlusteks, mis algavad kolme nädala pärast Venemaal Dagestanis.

Hele-Mai Mängel: jäin oma esitusega väga rahule

Ohtuleht

„Kui täna stuudiosse tulin, oli mul väga hea tunne. Kui võrdlen seda tunnet lohutusvooruga, siis seal olin väga endast väljas. Täna oli mul terve päev väga hea tuju ja lõppkokkuvõttes jäin oma esitusega ise väga rahule,” räägib Hele-Mai Mängel, esimene „Eesti otsib superstaari” finaalist väljalangeja.

Mark Strong – näitleja, kellest räägitakse ülivõrdes

Postimees

Esmaspäeval FOXi kanalil esilinastuvas spioonidraamas «Varjatud võim» («Deep State») mängib Mark Strong peaosalist, endist luuretöötajat, kes peab olude sunnil naasma ohtlikku mängu ja ellu, mida ta meeleheitlikult seljataha proovis jätta.

Euroopas tituleeritud, ent Ameerikas põrunud David Blatt ihkab ookeani taha tagasi

Ohtuleht

Tel Avivi Maccabi Euroliiga meistriks tüürinud David Blatt on tänavu Vanas Maailmas jätkuvalt kõrges mängus sees, juhendades paari päeva pärast Darüssafaka klubi EuroCupi finaalis Kubani Lokomotivi vastu. Sõltumata kullamängu tulemusest on 58aastane Iisraeli passiga ameeriklane avaldanud soovi ookeani taha minna. "Tahan pärast hooaja lõppu NBAsse siirduda," sõnas Blatt Türgi televisioonile. "Ma tahan NBAs uue võimaluse saada. Kui see nii läheb, olen väga õnnelik. Kui aga mitte, siis olen samamoodi õnnelik... Читать дальше...

Klopp pani Klavanist rääkides 13 aastaga puusse

Postimees

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan mängis Liverpooli laupäevases liigamängus Evertoniga vasakkaitses. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp arvas, et Klavan pole sellel positsioonil pallinud 20 aastat.

NII SEE JUHTUS | Sport 8.04: Kalev/Cramo kustus lisaajal, Vettel kestis Bahreinis lõpuni ära

Ohtuleht

Pühapäevane spordipäev on endale omaselt väga tihe ja põnev. Olulised sündmused juhtusid Korsika rallil, kus Ott Tänak tuli üle lõpujoone teisena. Kalev/Cramo play-off unistusega rong lahkus täna aga ilmselt jaamast, kui Eesti meistermeeskond vandus kodusaalis alla Minski Tsmokile. Vormel 1 hooaja teise etapi Bahreinis võitis aga Sebastian Vettel, kes edestas mõlemat Mercedest.

Alar Varraku hoolealused võitsid Žalgirise vastu poolaja, kuid pandi seejärel kiirelt paika

Ohtuleht

Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija pidi korvpalli Leedu meistriliigas tunnistama tabelijuhi Kaunase Žalgirise 82:60 paremust. Dzukija alustas Euroliigas kohamängudele jõudnud Žalgirise vastu hästi, võites avaveerandi 24:18. Kuigi teisel veerandil nende edu kahanes, mindi poolajale veel kahepunktilises (41:39) eduseisus.Teist poolaega alustas Žalgiris aga 16:0 vahespurdiga ning pärast seda polnud võitjas enam kahtlustki.Võitjate poolel jõudis ainsana kahekohalise arvu punktideni vanameister Beno Udrih, kes tõi 11 punkti. Читать дальше...

Ilm ei loe ja loomaaias on taas kevadine beebibuum

Kas tänavune hiljaks jäänud kevad kuidagi loomaaia loomade paljunemist ja sigimist ka mõjutab? No ega ta ei mõjuta tegelikult, sest et ega see sigimine nüüd sellest ei sõltu, kas ilm on soojem või külmem, ta tavaliselt ikka kipub sõltuma päeva pikkusest ja päevapikkused ju muutuvad ikka samas rütmis aastast aastasse, nii et seal vahet ei ole.

Tipphetked: Kalev/Cramo jäi lisaajal Tsmokile alla

Postimees

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond tunnistas pühapäeval Kalevi spordihallis Minski Tsmoki 85:80 paremust. Kalev juhtis 20 sekundit enne neljanda veerandaja lõppu kohtumist kahe punktiga, kuid Tsmoki viigistas ja viis mängu lisaajale, kus Valgevene meeskond oma paremuse maksma pani. Vaata mängu tipphetki.

Tanel Leok teenis Itaalias 17. koha

Err.ee (sport)

Motokrossi MM-sarja neljandal etapil Itaalias Trentinos sai Tanel Leok (Husqvarna) kahe sõidu kokkuvõttes 17. koha.

Palju õnne! Daniel Levi Viinalass sai isaks: iga kord kui tütart näen on tunne, nagu silmaks teda esimest korda