2018

Новости за 10.04.2018

Draamat igale maitsele: Klavan on Meistrite liiga poolfinaalis, Messi mitte

Postimees

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool jõudis jalgpalli Meistrite liigas poolfinaali, kui korduskohtumises alistati Manchester City 2:1 ning kahe mängu kokkuvõttes pääseti edasi 5:1 võiduga. Klavan pääses platsile 81. minutil. Poolfinaalis võib Liverpool kohtuda aga suurüllatuse sepistanud AS Romaga, kes pööras võõrsil FC Barcelonalt saadud 1:4 kaotuse 3:0 võiduks.

VIDEO | Vaata, millise võidutantsu panid Roma mängijad püsti pärast Barcelona väljalülitamist

Ohtuleht

AS Roma saatis jalgpalli Meistrite liigas korda pisikese ime. Itaallased virutasid täna FC Barcelona võrku kolm vastuseta väravat, nullides nii Kataloonia suurklubi 4:1 eduseisu ning edenesid ise võõrsil väravatega eurosarjas poolfinaali. Roma väravate eest hoolitsesid täna Edin Džeko, Daniele De Rossi ning Konstantinos Manolas. Itaalia pealinna vutisats jõudis viimati nelja parema sekka hooajal 1983/84.

Draamat igale maitsele! Liverpool pääses poolfinaali, Roma tegi uskumatu tagasituleku

Postimees

VIDEO | Kannatlik Liverpool nullis City, Roma tegi Barcelona vastu uskumatut

Ohtuleht

Täna leidsid oma lõpplahenduse jalgpalli Meistrite liiga esimesed veerandfinaalid, kus edu saatis Liverpooli ja Roma vutiklubisid. Manchester City - Liverpool 1:2, kokkuvõttes 1:5. Kui Gabriel Jesus kohtumise teisel minutil mänguskoori avas ja City juhtima viis, pöördusid Liverpooli fännid kärmelt Jumala poole, et tema poja nimekaimust ründaja neid rohkem ei kurvastaks.

Kannatlik Liverpool nullis City, Roma tegi Barcelona vastu uskumatut

Ohtuleht

Surmasuus olnud mees saadeti haiglast koju grippi ravima

Ohtuleht

„Sa tunned ennast hästi ja sul on plaanid, mis kõik on vaja veel teha. Siis läheb sekund mööda ja sa lamad maas, lämbud ja lähed näost mustaks, nagu keegi oleks sind kägistanud,“ kirjeldab kaks korda teispoolsusest tagasi tulnud mees, kes arvab, et talle pandi vale diagnoos.

Otseblogi: Salah tõi tabloole viigiseisu, tige Guardiola eemaldati

Postimees

Täna selguvad jalgpalli Meistrite liiga esimesed poolfinalistid. Avamängu 3:0 võitnud Liverpool sõidab külla Manchester Cityle, 4:1 võidu teeninud Barcelona mängib võõral väljakul Romaga. Postimees hoiab lugejaid toimuvaga kursis otseblogi vahendusel.

VIDEO | Lennujaamas sisenemiskeelu saanud reisijate arv on kasvanud

Ohtuleht

Tallinna Lennujaamas saab Eestisse sisenemiskeelu igal aastal umbes paarsada inimest. Möödunud aastal oli selliseid inimesi ühtekokku 191. Kui aga võrrelda eelmise aasta kolme esimest kuud tänavusega, siis selliste inimeste hulk on oluliselt kasvanud.

Saaremaa on kolmandast finaalist vaid ühe mängu kaugusel

Ohtuleht

Täna peeti Tallinnas Audentese Spordihallis Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria teine mäng tiitlikaitsja Selver Tallinna ja Saaremaa VK vahel. Kui seeria avamängus ei suutnud Selver võita ühtegi geimi, siis täna saadi kätte geimivõit ehk Saaremaa jäi peale tulemusega 3:1 (25:13, 25:21, 17:25, 25:21).

В 2017 году количество смертей на дорогах в ЕС больше всего уменьшилось в Эстонии

Delfi.ee

Согласно опубликованной сегодня Еврокомиссией статистике безопасности движения, в 2017 году на дорогах Евросоюза лишились жизни 25 300 человек, что на 300 меньше, чем в 2016 году (‑2%) и на 6200 меньше, чем в 2010 году (–20%). А в Эстонии количество смертей в 2017 году было аж на 32% меньше, чем в 2016 году, и в промежутке с 2010 по 2017 год количество смертей на дорогах в Эстонии уменьшилось на 39%.

ÕNNELIK PÄÄSEMINE: õbluke naine tiris uppuva lapse koos vanaemaga jääaugust välja

Ohtuleht

Nelja-aastane poisike sattus surmaohtu, kui jooksis Emajõe ääres paadisillale ja astus nii õhukesele jääle, mis poleks isegi kassi kandnud. Vanaema hüppas talle vette järel ja hoidis last pinnal, kuid ei suutnud teda veest välja upitada. Hädaliste õnneks kuulis nende karjeid õbluke naine ja tõttas appi, jättes nelja-aastase poja kaldale ootama.