2018

Новости за 17.04.2018

Klavan teeb uuele hooajale alguse USA-s

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool teatas, et pärast suvepuhkust sõidetakse USA-sse, kus peetakse kolm treeningkohtumist tugevate vastastega.

Jalgpalli otsepilt: Celta Vigo annab Barcelonale lahingut

Postimees

FC Barcelona jalgpallimeeskond kohtub Hispaania kõrgliigas võõral väljakul Celta Vigoga. Avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga - Ousmane Dembele viis Barcelona 36. minutil juhtima, kuid Jonny viigistas 45. minutil. Vaata kohtumist Postimehe või Kanal 12 vahendusel.

Koju mängima naasnud Liivak: tahan näidata, milleks ma veel suuteline olen

Tänavusel hooajal oma karjääris esmakordselt Eesti liigas mängiv 21-aastane Frank Liivak tõusis kiiresti valitseva meistri FC Flora resultatiivseimaks mängumeheks. Avaringiga on tal koos viis väravat, kogu hooaja eesmärgiks sihib aga vähemalt 25 tabamust.

EL: Poola teeb kohtureformi osas edusamme

Postimees

Euroopa Komisjoni asepresident Frans Timmermans tervitas teisipäeval edusamme kõnelustel Poolaga vastuoluliste reformide üle, mis Brüsseli kartuste kohaselt võivad õõnestada kohtunikkonna sõltumatust.

Särgitootja Sangar koondab kolmandiku töötajaist

Ohtuleht

„Miks halvad uudised? Triiksärkide tootmine jätkub Tartus ka pärast 1. augustit,“ ütleb aktsiaseltsi Sangar juhatuse esimees Vahur Kraft esimese asjana, kui küsida temalt teate kohta, et särgitootja koondab suvel 65 inimest.

Timmermans: Poola teeb kohtureformi osas edusamme

Liverpool kohtub juulis kolme suurklubiga

Postimees

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool osaleb pärast suvepuhkust International Champions Cupil, kus minnakse vastamisi kolme suurklubiga.

VIDEO | "Ringvaade" käis tutvumas invasportlase Jelena Pipperiga

"Ringvaade" külastas Jelena Pipperit, kellel on ette näidata medaleid ja karikaid mitmetelt erinevatelt aladelt. Kõige rohkem autasusid on Pipper võitnud ujumises ja sõudmises, kuid viimase paari aasta jooksul on ta enda jaoks avastanud klassikalise lamamisest surumise.