Mõisaprouad, pruudid, klounid ja skvotterid on vaid mõned tegelased, kelle lavastaja, kirjanik ja režissöör Gerda Kordemets Pärnumaa lavadele on toonud. Järgmisel nädalal jõuab Pärnusse tema lavastus „Mehed“, millega antakse siin kokku neli etendust.

REEDE, 29. juuni

TEATERKentuki kõrtsis Indrek Taalmaa “Sinised kilesussid jalas”.

Ennusta ja võida! Mitmendal minutil avatakse skoor?

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Jalgpalli maailmameistrivõistluste raames on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on jalgpalli maailmameistrivõistluste pall Adidas Telstar 18 (Match Ball Replica).

Ratas kohtus Ämari lennubaasis liitlastega

Peaminister Jüri Ratas kohtus esmaspäeval esmakordselt Ämari lennubaasis NATO õhuturbemissiooni teostava Prantsusmaa lennusalga liikmetega ning tervitas Suurbritannia mitmeotstarbeliste helikopterite Lynx Wildcat AH1 meeskonda ja peagi Eestist lahkuvaid Ameerika Ühendriikide rahvuskaardi õhuväelasi.

EL kehtestas sanktsioonid 11 Venezuela ametnikule

Euroopa Liit kehtestas esmaspäeval sanktsioonid 11 Venezuela ametnikule seoses väidetavate rikkumistega maikuistel presidendivalimistel, mille võitis president Nicolás Maduro, teatasid allikad.

VIDEO | Endine lambakarjus tõrjus Ronaldo penalti

Jalgpalli MM-finaalturniiril mängisid Portugal ja Iraan B-alagrupi viimases voorus 1:1 viiki. Teise poolaja kaheksandal minutil tõrjus Iraani väravavaht Alireza Beiranvand Portugali kapteni Cristiano Ronaldo penalti.

VIDEO | Quaresma lõi kauni firmamärgi, Iraanil oli võimalus võita

Jalgpalli maailmameistrivõistluste B-alagrupi viimases voorus mängisid Portugal ja Iraan 1:1 viiki. Avapoolaja viimasel minutil viis Portugali oma firmamärgiks saanud trivelaga ette Ricardo Quaresma, Iraan viigistas kolmandal üleminutil Karim Ansarifardi penaltist ja neil oli järgmisel rünnakul võimalus ka kohtumine võita.

Mäggi: Ruhnu saar on alati olnud elamiseks ekstreemne koht

"Aktuaalse kaamera" stuudios Ruhnu liikluse asjaolusid selgitanud riigihalduse minister Janek Mäggi ütles, et mõnes mõttes on saarega liiklusühenduse pidamist puudutavad erakordsed asjaolud paratamatud.

Blogi ja galerii: Hispaania võitis dramaatiliselt Portugali ees alagrupi

Postimees

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel selgus B-alagrupi lõpplahendus alles dramaatilistel lõpuminutitel. Portugal viigistas 1:1 Iraaniga ning pääses alagrupist edasi teisena. Teises samaaegselt toimunud mängus mängisid Maroko ja Hispaana 2:2 viiki, mis tähendab, et alagrupi võitis Hispaania.

Blogi ja galerii: Portugal pääses napilt alagruppi pidama jäämisest

Postimees

OTSE | Jalgpalli MM: Ronaldo eksis penaltil, Hispaania - Maroko 2:2

Ohtuleht

Venemaa MMi alagrupiturniiril on mängida jäänud veel vaid viimane voor. Täna kell 16.30 lähevad A alagrupi võidu nimel vastamisi juba edasipääsu kindlustanud Uruguay ja Venemaa ning Saudi Araabia mängib Egiptusega. Kell 20.30 kohtuvad B alagrupis Portugal ja Iraan ning Hispaania ja Maroko. Püsige lainel!

Tartus algasid ujumise Eesti meistrivõistlused

Tartus algasid kolm päeva kestvad ujumise Eesti meistrivõistlused. Eesti tugevamatest ei osale vaid Kregor Zirk, kes valmistub Euroopa meistrivõistlusteks Türgis.

ÕL HELSINGIS | Siim-Sander Vene: rünnakul muutus asi veidi pudruks

Ohtuleht

Noorenduskuuri läbi viiva Eesti korvpallikoondise üheks uueks liidermängijaks on saanud 27aastane Siim-Sander Vene. Kui esimene mäng nn uues rollis läks tal veidi aia taha (4 punkti), siis tänases 76:95 kaotusmängus Soome vastu näitas ääremängija juba kindlamat kätt.